Vir ? 200 Gb dat na disku C přes noc

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

peterson2
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Vir ? 200 Gb dat na disku C přes noc

Příspěvekod peterson2 » 08 říj 2019 21:50

Zdravím, jsem celkem amatér ve světě pc a občas mě internet zavede na špatný místa a tak Vás prosím o radu. Předevčírem jsem nainstaloval pochybný program (ještě ten den odinstaloval) a druhý den na mě vyskočilo upozornění, že disk C je plný (je to ssd 237 Gb - bylo zabraných cca 50Gb před pár dny).((nejsem si jistý, že příčina bude ten program, ale byla to jedna z posledních akcí-instalací, než se to stalo )) Avast nic nenašel, ani kontrolou po restartu. Použil jsem CCleaner, ten mi vyčistil asi 7Gb... Když sečtu velikosti všech složek na disku C tak je to asi těch 50Gb co to mělo, když bylo vše ok. Kde je těch cca 200Gb dat co nevidím a nemohu najít ? Win 10 home 64 bit. Předem děkuji za pomoc.

Kód: Vybrat vše

https://unturned-server-organiser.com/
-GUI V4 beta
- tohle jsem stahoval a instaloval, než nastal problém.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir ? 200 Gb dat na disku C přes noc

Příspěvekod petr22 » 08 říj 2019 21:58

Ve slozkach, ktere budto nevidis, nebo do nich nemas pristup.

Stahni WinDirStat, spust ho jako administrator a dej proskenovat disk C:

peterson2
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod peterson2 » 08 říj 2019 22:04

App data - LocalLow - Unturned 130Gb (takže je to díky tý instalaci "unturned server")

peterson2
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod peterson2 » 08 říj 2019 22:15

Moc díky za pomoc, tímhle je to nejspíš vyřešený. Vymažu co půjde. Neznal jsem žádný podobný program jako windirstat - moc mi to pomohlo. Jakožto lama jsem v tom viděl něco "velkýho" :D

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir ? 200 Gb dat na disku C přes noc

Příspěvekod mmmartin » 09 říj 2019 00:33

peterson2: Ještě malá poznámka: není rozumné uvádět v "klikatelné" podobě odkazy, pokud kliknutím na ně lze způsobit nějaký problém.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host