Adware,Keyloger a vir který mi zpomalil internet a PC

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

MichkoCZE
Level 1
Level 1
Příspěvky: 81
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Adware,Keyloger a vir který mi zpomalil internet a PC

Příspěvekod MichkoCZE » 28 zář 2015 16:21

Dobrý den, mám prosbu, nedávno jsem si stahoval film, a samozřejmě v něm byl vir, ale norton nic nenahlásil.Po chvilce mě upozornil Advanced System Care, že mám změněnou domovskou stránku, tak jsem dal blokovat..Potom jsem šel na internet , ale jasně, měl jsem změněnou domovskou stránku.Hned po spuštění na mě vyběhla reklama.. Takže jsem hned spustil avast a mezitím jsem šel hrát hry. Ale pak jsem si všiml , že mám ping 200-300, což bylo divné, protože mám normálně ping 10-20.tak jsem šel na speedtest, a ukázalo mi to totéž ping. Až mi Avast prohledal PC nic nenašel.Tak jsem vypl PC, potom jsem šel na telefon zkusím speedtest a ping 3, takže už mi došlo, že mám v PC ňákej pořádnej vir, kterej mi nenajde Avast.takže co s tím? nevím si rady, žádné programy neznám, zde je můj PC: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2408962,00.asp
a zde je můj poslední problém, jdu na battle.net a píše mi to, že se mi na to někdo připojil z jiného účtu a mám ho bloklej, takže super. Na email nemůžu na FB ani náhodou.Tak to sem píšu:) byl bych rád kdyby se mi někdo ozval, protože internet je skoro nepoužívatelnej , když mám zaplej ntb.
Předem dík :)

Reklama
Uživatelský avatar
MrekS
Level 3
Level 3
Příspěvky: 448
Registrován: leden 14
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Adware,Keyloger a vir který mi zpomalil internet a PC

Příspěvekod MrekS » 28 zář 2015 16:33

Zdravím,

zde na fóru jdi do sekce HijackThis. Tam postupuj podle návodu. http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?p=24386#p24386


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 4 hosti