Nemúžu se zbavit adweru/malwaru

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Calleb986
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nemúžu se zbavit adweru/malwaru

Příspěvekod Calleb986 » 05 říj 2018 17:46

Zdravim, už pár dní se snažím zbavit adware který se mi při instalci jednoho programu dostal do pc a bohužel bez ůspěchu. Hned co mi začali v chromu zcela náhodně vyskakovat reklamní a další tipy podřadních adware a malware stránek. Začalo to dělat hned po instalaci onoho programu(nepamatuju si uz jmeno srry) a tak jsem ho hned odinstaloval. V chromu jsem pak našel doplnky jménem "tamper monkey" a ješte jeden u kterého si nepamatuju jeho jmeno. Hned jsem je tedy odstranil z chromu, udelal hloubkovy antivirový test kteri odhalil 3 malware wiry a tak jsem je smazal. Pročistil jsem registry jak manuáně tak přes programy ccleaner a malwerbyte. Projel jsem pc i hitman pro a malwerbyte kteří našli další znečištěné soubory, smazal jsem je. vyčistil jsem pc i od všemožné havěti souború a stále nic :mad: . Antivir ani další programy mi již nic neukazují a říkají že mám čisté pc ale dáne stranky furt vyskakuji. často se i chrome sám zapne jen aby načetl otravné stranky. V pc použivaní nejsem jelito ale jedna chyba a už trpím a nevím co se dál. Jak se mam toho zbavit? Jo a kompletni reset chromu jsem také zkoušel a nic.

Reklama
Calleb986
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemúžu se zbavit adweru/malwaru

Příspěvekod Calleb986 » 05 říj 2018 17:51

A dašlí vec na kterou jsem zapoměl. Začal se mi vypínat adblock a nelze ho zapnout na delší dobu.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemúžu se zbavit adweru/malwaru

Příspěvekod Pic » 05 říj 2018 17:52

Využij sekci HiJackThis a tam tě odborníci těch otravných programů zbají.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti