Game Gloom scam stránka s virusem * Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Game Gloom scam stránka s virusem *

Příspěvekod AngelikaB » 05 led 2020 20:21

Zdravím virobijci.

Mám na vás menší prosbičku. Mám menší zádrhel mezi stránkou Game Gloomem. Nestáhla jsem si tu aplikaci do počítače s mým OS :D Bát se nemusíte. Stáhla jsem si tuto aplikaci pouze do Windows 8.1 který je na vedlejším disku a pak na Windows 8.1 ještě spustila Virtuální OS. Chci se dozvědět více informací ze souborů: Přikládám je zde :) Pro ostatní členy prosím neotvírejte jedná se o napadení Google chromu a odcizení účtu. Dělám to v zájmu toho aby se našel dotyčný člověk, který to dělal a předalo se to na PČR.

Ti kteří ho najdou určitě poděkuji a nějak odměním.. Je třeba to nahlásit jelikož dneska dalších 5 kanálů se ztratilo... http://leteckaposta.cz/477910009

Nebezpečná stránka, který obsahuje virus!

Kód: Vybrat vše

https://gamegloom.com/1/index.html
Nestahovat nikdo !!!!

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Game Gloom scam stránka s virusem *  Vyřešeno

Příspěvekod mmmartin » 06 led 2020 15:42

Ani to, že jsi to udělala v zájmu komunity a přidala upozornění tě neomlouvá, že vkládáš odkaz na nebezpečné stránky v "klikatelné" podobě. Po téměř sedmi letech na fóru a vícenež 3 000 příspěvků sis už mohla všimnout, že takové odkazy se posílají jinak.
Příspěvek upraven a název taky, aby měl smysl.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Game Gloom scam stránka s virusem *

Příspěvekod Rewqa » 06 led 2020 15:46

Toho člověka už dávno našel někdo od Rotha Welldena. Minimálně mají jeho IP a bydliště.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host