zone alarm v domaci siti s problemkem :-(

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

s jakym firewallem mate nejlepsi zkusenosti??

Anketa končí za 05 čer 2006 20:20

zone alarm
6
60%
kerio firewall
4
40%
microsoft firewall
0
Žádná hlasování
jiný
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 10

freelan
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

zone alarm v domaci siti s problemkem :-(

Příspěvekod freelan » 16 kvě 2006 20:20

muj pc je branou k internetu, bratr je ke mne pripojen pres switch, verim ze jsem zone alarm nastavil spravne, aby mu vse fungovalo, bohuzel funguje jen komplet sdileni souboru a tiskaren, jeho icq a skype a veskere onlinenovky, ale kdyz se chce bracha dostat na internet pres ie nebo firefox, tak se to pro nej hlasi jako by internet nemel, jde mu vse jen ne serfovani :-((..jsem uz fakt bezradnej..kdyz zone alarm vypnu, tak mu jde vse, takze nekde v tomhle firewallu musi byt zakopany pes :-((..prosim pomuzete mi nekdo ??

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 16 kvě 2006 20:35

Zkus mrknout v ZA do zalozky Firewall->Zones,tam si vyber pripojeni na druhe PC (resp.switch) a dole mas polozku "Edit" a tam ho zkus povolit rucne.Nemam s tim zkusenost,ale rika mi to selskej rozum.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

freelan
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod freelan » 16 kvě 2006 21:10

marcucci píše:Zkus mrknout v ZA do zalozky Firewall->Zones,tam si vyber pripojeni na druhe PC (resp.switch) a dole mas polozku "Edit" a tam ho zkus povolit rucne.Nemam s tim zkusenost,ale rika mi to selskej rozum.
to uz je vsechno osefovany prave :-(

toncis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: srpen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

skusenost

Příspěvekod toncis » 17 kvě 2006 11:27

moja prax v tejto veci bola ta ista ako tvoja proste ten smrad zone alarm ho nepusti na internet jedina practicka rada je ten hnoj co sa vola zone alarm vyhod moje doporucenie je jasne kerio uplne cesky a prehladny firewall ktory sa proste pita co mas povolit a v domacej siety prepusta vsetko nic neblokuje!!!!zone alarm s tym nestracaj cas aj mne vtedy vypadali vsetky vlasi ale ty nestracaj cas a uz instaluj kerio je to rada nad zlato vermi caf a makaj !!!!!!!zone alarm je hnoj cafte!!


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti