Ad-AwareSE/Ad-Watch (vyřešeno) Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Ad-AwareSE/Ad-Watch (vyřešeno)

Příspěvekod guest » 05 čer 2006 22:52

Ad-Watch mám nastaveno Načíst s Windows, ale otravuje mne to okno, které musím po načtení zavírat protože mi blokuje Outlok, který se mi plánovaně spouští při startu. Nevíte někdo jak se toho zbavit, ale aby Ad-Watch byl aktivní? Nestačilo by zaškrtnout Obnovit okno při nové události. Dík.

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

  Vyřešeno

Příspěvekod marcucci » 05 čer 2006 23:50

Myslim si ze to zaskrtnuti stacit nebude.Pokud chces aby ti bezel na pozadi,ale nezobrazoval log tak to nepujde.Je to asi jako s ICQ,bud bezi hned pri startu a ukaze log,anebo nebezi vubec.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Ad-Wath

Příspěvekod guest » 06 čer 2006 07:41

marcucci píše:Myslim si ze to zaskrtnuti stacit nebude.Pokud chces aby ti bezel na pozadi,ale nezobrazoval log tak to nepujde.Je to asi jako s ICQ,bud bezi hned pri startu a ukaze log,anebo nebezi vubec.

__________________________________________ Dík za odpověď, k tomu jsem právě také došel, ale doufal jsem, že někdo ví třeba víc. :-(

mike88
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Ad-AwareSE/Ad-Watch

Příspěvekod mike88 » 06 čer 2006 12:21

MacounZdenek píše:Ad-Watch mám nastaveno Načíst s Windows, ale otravuje mne to okno, které musím po načtení zavírat protože mi blokuje Outlok, který se mi plánovaně spouští při startu. Nevíte někdo jak se toho zbavit, ale aby Ad-Watch byl aktivní? Nestačilo by zaškrtnout Obnovit okno při nové události. Dík.
Otevři hlavní okno Ad-aware-- konfigurace (ozubené kolečko)-tlačítko Tweak (poslední vlevo dole)-screen Expert setting: rozklikni Ad Watch--zaškrtni Load Ad Watch minimized. Po restartu PC už budeš mít Ad Watch rovnou v trayi.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 06 čer 2006 13:14

Dík, to je ono. Já věděl, že jsem to tam někde viděl! :D


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti