Nejsem paranoidní a co nechat a co vyhodit?

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejsem paranoidní a co nechat a co vyhodit?

Příspěvekod liborek » 02 črc 2006 22:38

Tak mám v počítači Spyware blaster,Arowax Shield,Arowax Antispyware.Ad-Aware,Spybot-search Destroy,Spyware Guard,Antivir AVG jen free a Kerio Firewall.Dále /to sem patří jen okrajově/skoro každý den čistím Registry mechanik,system Mechanik 5 a Reg-Cleanerem a PcCon PointemChci se zeptat jestli toho nemám zbytečně moc a zda to není spíš na škodu,a taky co mi chybí.Zřejmě nejhorší na tom budu s tím AVG,ale zatím a už ho mám rok se zdá,že je comp čistý.Mám tam raděj dát avast?

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 02 črc 2006 23:11

Záleží na tom, co z toho máš rezidentní. Kerio a AVG určitě, ale který antispyware? Pokud ti AVG vyhovuje, tak ho neměň, ale občas si proskenuj komp nějakým on-line antivirem, např. TrendMicro nebo BitDefender.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 02 črc 2006 23:43

nechtěl bych tady dělat nějakému antiviru reklamu a naopak druhému křivdit; taky jsem léta používat AVG a měl pc "čisté", jsem pak jednou zkusil avast a nestačil jsem se divit co se všechno u mě objevilo, na tvém místě bych ho taky vyzkoušel a pak se rozhodl

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 03 črc 2006 08:44

jj,Jidhash má pravdu.v práci sem po ročním požívání AVGečka dal AVAST a byla to II.světová! :D


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti