1) Skype 3 *** 2) Doplněk „Pamela call recorder“

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

1) Skype 3 *** 2) Doplněk „Pamela call recorder“

Příspěvekod Myloš » 14 pro 2006 00:24

1)
Dnes mi přišel e-mail, upozorňující na nový Skype 3.0 (už ne beta!)
Zmíněný e-mail píše:Skype pro Windows nyní přichází ve verzi 3.0 s možností stáhnout si Doplňky (Extras) do Skype. Doplňky rozšiřují funkce Skype o další zajímavé funkce.
Co je ve Skype 3.0 nového?
Doplňky – rozšiřují funkce Skype (hry, sdílení, spolupráce, záznamníky a další).
Skupinový Chat (i veřejný) vytvořený a moderovaný přímo ze Skype; vše s pokročilou administrací a kontrolou účastníků.
Nový hlavní panel a adresní řádek. Nový přepracovaný vzhled, zjednodušené a vylepšené ovládání, možnost vlastních tapet ve Skype.
• Nový průvodce připojením Skype a nastavením firewallu a sítě.
• Vylepšené informování o vašem Skype stavu na webu.
Volitelná instalace Skype rozšíření do prohlížečů Mozilla FireFox a Internet Explorer.
• A samozřejmě množství drobných vylepšení a opravy chybiček.

2)
Zaujal mě doplněk Pamela Call Recorder v domění, že jde o záznamník v době nepřítomnosti (nedavno jsem tu jeden právě takový záznamník – Amy – zmiňoval), ale u tohoto (Pamela) jsem nepochopil, jestli nejde jen o zaznamenávání uskutečněných hovorů (na začátku nebo během hovoru stisknu nahrávání).
Jelikož se svou „angličtinou“ nemám ve zvyku chlubit, zkuste se, prosím, někdo podívat, jestli zmíněný program je/není i záznamníkem v době nepřítomnosti (a je-li, pak jak to nastavit); v nastavení (českém) jsem to nenašel a program sám existuje v několika verzích, z nichž jen ta nejořezanější je zdarma.

Reklama
Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 14 pro 2006 05:40

Hrál jsem si sní před cca před půl rokem a opravdu funguje jako záznamník uskutečněných,ale i zmeškaných hovorů.V té době se na ni nedal sehnal crack a tak jsem ji na tvrdo nepopužíval.Tu free si nepamatuji ta byla dost okleštěná ale jinak je to myslím Profesional a Buisnis.Je tak?Nastavení nepamatuji ,ale můžeš hledat někde to tam je.A ještě jeden poznatek ,byl problém docílit korektního chování společně se skypem.Zkoušel jsem to s jedním moderátorem ze Siemensmanie a u něho to byli vůbec brykule ,protože měl web kameru.Rozházelo to co se dalo.Možná to byli neduhy nevého softu,ale zjistil jsem že ho nepotřebuji.
Ty píšeš že se jedná o Pamela Call Recorder.V tomto případě nevím jestli se jedná o stejný produkt jako Download Pamela for Skype.Stím druhým mám zkušenosti popsané výše.Jo a níže :smile: .

Ještě jsem našel toto cit:
Pamela pro Skype je osobní virtuální asistentka pro Skype.
Jedná se o šikovný doplněk pro Skype, který vám umožní záznam zmeškaných Skype hovorů, automatické odpovídání na volání a chat v době kdy nejste u počítače, umožní vám nahrávat si Skype hovory a videohovor a to vše s možností personalizovaného nastavení.
Pamela pro Skype je díky XTEL také v češtině. Vyzkoušejte.

A tady máš odkaz na češtinu i tu Pamelu.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Seznam Doplněk – Email
    od jokabuki » 06 říj 2023 12:50 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    3575
    od KubaCZE Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 20:00

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti