APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Vaše hodnocení tohoto vlákna (zpětná vazba = oblíbenost, spokojenost) - vyšší je lepší:

100%
0
Žádná hlasování
90%
0
Žádná hlasování
80%
0
Žádná hlasování
70%
0
Žádná hlasování
60%
0
Žádná hlasování
50%
0
Žádná hlasování
40%
0
Žádná hlasování
30%
0
Žádná hlasování
20%
0
Žádná hlasování
0 - 10%
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 14 úno 2016 18:58

Obrázek
@Voice Aloud Reader


Download: (Free) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... onics.avar
Download: @Voice No Ads Upgrade (Shareware - odstranění reklam, nyní: 112,95 Kč) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... cs.avarLic

Zatím nejlepší hlasová čtečka všeho: knížek (v různých formátech, i pdf), e-mailů, www stránek, systémové schránky (vyjmout, kopírovat, vložit), ... - na kterou jsem narazil. U ostatních čteček jsem narážel na problémy, buď neuměli formát pdf, nebo se sice tvářili, že ho umí, ale moje pdf stejně nepřečetli a to dokonce ani po konverzi. Tady nemusíte nic konverzovat, i načtení rozsáhlé knihy trvá pár sekund a to mám nastaveno podrobnější načtení! Samozřejmostí je využití Acapely TTS a českého hlasu Elišky.

Jen je potřeba si zvyknout na ovládací prvky lehce odlišného (vlastního) designu a menu je anglicky. Dám tu menší nápovědu, abyste nemuseli až tak vše zkoušet ... Předčítání funguje i do bluetooth sluchátka. No a aplikace se nechá krásně používat i bez zaplacení, to zobrazování reklam dole ani tak nevadí ...

Obrázek

OBRÁZKY
► Zobrazit spoiler

NÁPOVĚDA
► Zobrazit spoiler

Reklama
Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod jaojao » 25 úno 2016 13:38

Čus, x-sáčku
- jen by mě zajímalo co je za fígl na to aby to načetlo např. soubor v pdf v češtině, u některých pdf souborů se nenačte např. písmeno ž, místo něj je zobrazeno písmen t (podtečkou) a tak ta aplikace - čtečka čte tím pádem jen načtené - zobrazené písmeno t....
Přitom v adobe acrobat je zobrazený u daného souboru text normálně s ž..... , ale při pokusu o kopii daného textu i v adobe se stejně zobrazí po vložení zkopírovaného textu s písmenem ž , zase to téčko >>viz........ rozumný, ţe i všem.

-----
Jde to nějak napravit ?
Nedělá to u všech, ale z některých free-webek ano.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 25 úno 2016 22:46

Nastavuji toho opravdu hodně, takže už si nepamatuji co přesně jsem všechno dělal, ale zkus laborovat s tímto: jestli nemáš hlas Elišku pod Acapelou, může tam být chyba, další může být v tom, jestli máš nastaveno rychlé načtení dokumentu / knihy / textu ... těch pár sekund navíc tě nezabije a jsou přesnější výsledky, ale co nejvíc tipuji, že by mohl být zádrhel, tak toto: klepni nahoře na ikonu listu s 2 šipkami (3 ikona od konce) > Encoding a vyber nějaké lepší kódování písma, například východoevropské, je tam víc variant a je třeba si s tím pohrát a vyzkoušet. Koukám, že já asi už tam mám zase jiné, než jsem si vybral - jestli teda nekecám (se nepletu). Takže - možná - je potřeba vždy nastavit? Je potřeba se nebát a pohrát si s tím.

Už pro vás mám dalších pár suprových aplikací, které přidám až budu mít chuť a čas ...

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod jaojao » 26 úno 2016 07:58

Elišku mám taky.
Jo to jsem taky tipoval na to kodování a zkoušel leč beze změny.
A nedělá to ve všech pdfkách, jen z dané webky a tam asi u všech.
Stran rychlosti a nastavení to žel nevím jak ovlivnit, stahuji klasicky jen v prohlížeči. (delphin).
( Ke všemu tomu nastavení ta anglina :roll: )
A mate mne, že je problém jen s tím jedním písmenkem, většinou při problému s zkusím se ještě dotázat u správce dané webky.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 26 úno 2016 09:27

Otevírání určitou rychlostí se nastavuje přímo v apce v nastavení, je tam pomalá / rychlá. Zkus mi jeden dokument, kde to zlobí upnout na UložTo a pošli mi odkaz.

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod jaojao » 26 úno 2016 09:42

Ok máš. to v SZ

Dodatečně přidáno po 5 minutách 23 vteřinách:
Vypadá to, že je to jen u některých titulů, zřejmě je to tím jak to pořizují/převádí tvůrci.

Dodatečně přidáno po 6 hodinách 58 minutách 27 vteřinách:
Jedině se s tím mastit, zkopírovat text, vložit do nového, najít/nahradit a takto opravené to znovu uložit do pdf a pak to funguje, holt nic lepšího asi s tím nejde dělat.
Není to u všech, ale na pár jsem narazil.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 26 úno 2016 19:42

Takže s tím souborem na UložTo mohu manipulovat s tabletem, ale už ne s mobilem. Takže jsem ho stáhl z jejich stránek a tam už není problém. Nejspíš DRM, který je i v Android systému? V jakémkoli kódování je potom problém, buď je tam turecké t s čárkou pod ním místo ž, nebo se zobrazí maximálně 3-5 znaků z celého dokumentu. Pdfko to zobrazí dobře, ale nechce se mi platit nějakých 200 měsíčně za možnost konverze. Pocket Book to zobrazí také normálně a má dokonce také čtečku, která čte přes Elišku, ale když čte ž tak vyslovuje t! Takže bych to viděl na chybu v kódování nebo na nějaký obskurní formát. Možná by pomohl na PCčku nějaký (Hex)Editor a všechno turecké t natvrdo přepsat na ž a uložit. Až budu na PC, tak zkusím ...

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod jaojao » 26 úno 2016 19:53

Hm, nojono, je to ta mrcha asi turecké t...
Zkus co se s tím dá dělat, já to valím na tabletu s androidem.

Dodatečně přidáno po 3 minutách 30 vteřinách:
A zkoušel jsem to jak jsem psal, přepsat toho turka na ž a nově uložit to funguje.
Ale klasicky zkopnout / přepsat / uložit.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 04 bře 2016 20:29

Obrázek Obrázek Obrázek
Nova Launcher
Nova Launcher Prime


Download - Nova Launcher: (Free) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... cher&hl=en
Download - Nova Launcher Prime: (Shareware - nyní v akci: 19,50 Kč, jinak: 97,50 Kč * je po akci, nyní (17.3.2016) je cena 149 Kč) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... rime&hl=en

Launcher je prostředí, tedy jím můžete nahradit své stávající, například EMUI na Huawei a další, nebo si ho změnit na výchozí / hlavní či jen používat vedle jiného a přepínat se mezi nimi. Jak si nastavit výchozí launcher či jak se mezi nimi přepínat si ukážeme v pozdějších příspěvcích. Tento launcher je vysoce oblíbený, nechá se pohodlně používat i ve free variantě, verze Prime odemyká prémiové vlastnosti. Free verze má v současné době hodnocení 4,6 z 5 maximálních bodů (přes 3/4 miliónů stažení) a placená Prime verze má hodnocení 4,8 z 5 bodů (skoro 180 000 platících zákazníků).

Tento launcher je především pro běžné uživatelé, kteří nezvládají pokročilé funkce Lighting Launcheru, který je vysloveně pro experty a hračičky, s funkcemi jinde nevídanými, přesto běžný uživatelé si s ním moc nevědí rady. K Nova Launcheru se spousta těchto běžných uživatelů, co si vystačí s běžnějšími no přesto s nadstandardními funkcemi, které spousta ostatních launcherů nemá, rádi stále vrací a používají ho. Je také velice stabilní a rychlý.

No ale proč ho sem nyní dávám. Nova Launcher Prime je totiž od včerejška v akci (a nevím jak dlouho v ní bude), běžně stojí 97,50 Kč, nyní v akci pouhých 19,50 Kč! Takže kdo po něm toužil a zatím si ho odepřel, nyní má možnost si ho za pakatel koupit. Já jsem si ho opatřil také, sice mi bohatě vystačí nepřekonatelný Lighting Launcher, ale díky ceně a širokému věhlasu jsem si ho pořídil jako možnou alternativu a k průzkumu ...

Pokud si nejdříve zakoupíte verzi Nova Launcher Prime, stejně vás po otevření vyzve nejdříve k další instalaci, a to Nova Launcheru (free), protože verze Prime pouze odemyká její prémiové funkce. Ale jinak je to úplně jedno, jestli si nejdříve nainstalujete free verzi, nebo naopak. Na ploše se vytvoří 2 ikony Nova Launcheru, jedna slouží ke spuštění launcheru, druhá k jeho nastavení.

Obrázek

OBRÁZKY
► Zobrazit spoiler

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 19 bře 2016 03:29

Pojďme si ukázat, jak udělat to, když nám někdo bude volat, aby se nám jeho fotka či logo zobrazilo na celé ploše mobilu (klidně fullHD). Používám to od 19.2.2016 a nemohu si to vynachválit. V podstatě je známa pouze jedna aplikace, co to dovede a je plně funkční. Sice jsem objevil i druhou, ale ta fotky zobrazovala na celou plochu v tak mizerném rozlišení, že to bylo hodně kostičkované a tedy nepoužitelné ...

Nejdříve si ale musíme do svých kontaktů nějaké fotky dostat, sice to ve většině je prťavé a skoro k ničemu, ale při zvětšení na celou plochu to bude vynikající. V Huawei (Android 4.4.2) je aplikace nazývaná: Kontakty (čert ví co je ve skutečnosti zač, je v základní výbavě a na Google Play se mi ji nedaří dohledat), která ale funguje docela obstojně. U ní se fotky, loga, obrázky kontaktu přidávají tak, že se v jednotlivém kontaktu (dole je viditelné menu: Sdílet kontakty * Upravit * Nabídka) klepne nahoře na kruh, otevře se nabídka grafických aplikací, kde si fotky dohledáte a při výběru fotky se pak otevře další volba grafických editorů, kde se potom vybere kruhová část fotky (jde zvětšovat a zmenšovat), která se bude zobrazovat. Nicméně fotka zůstane celá a pak se použije v naší aplikaci na celou obrazovku. Vaše konkrétní aplikace kontaktů budou mít nejspíš podobné volby, pokud tedy budou mít vůbec funkci fotek u kontaktů, zkuste se v tom tedy pohrabat ...

S čím jsem měl také velké problémy bylo, že grafické prohlížeče si prostě obrázky z mých složek načetli samy automaticky, na moji složku ovšem kašlali nebo z ní načetli jen pár obrázků a tím mi nenabídli mé zamýšlené. Po dlouhém hledání jsem objevil grafickou aplikaci, kde si lze vlastní složky vybrat a konečně se pohnout dál. Ona aplikace je: QuickPic Gallery (free) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... lder&hl=en - nastavení vlastních složek: trojtečka nad sebou (horní pravý roh) > Nastavení > Procházení > Zahrnuté složky > zde přidat dotykem na + a výběrem ... Také doporučím vypnout cizí Cloud, kvůli vaší bezpečnosti (spoléhám jen na své Cloudy / NASy).

Já si k některým kontaktům stahuji z Netu například místo fota firemní loga, či třeba k záchrance logo červeného kříže, k taxi číslům obrázky taxíků a podobně, fotky po stáhnutí prohlížečem najdete ve složce Download, případně můžete stáhnout z počítače a já je vždy hodím na NAS (obcházím tím věčné konflikty mezi různými OS a právy počítačů), z něj potom stáhnu mobilem aplikací: ES File Explorer File Manager (free) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... ndroid.pop - při vstupu na váš NAS ale musíte v této aplikaci vypnout na tento server (NAS) (v nastavení) anonymní přístup a zadat vaše jméno a heslo, následně uložit. Hledat loga / obrázky na Netu snad zvládnete (Google > název > hledat > obrázky > vybrat vhodný ...).

Takže naládovat si do vašich kontaktů nějaká fota / loga byste měli zvládnout. Pojďme si tedy už představit onu aplikaci, která jediná - mě a spousta dalším lidem - je známá tím, že je funkční a fungují na ní i tlačítka zobrazená na fullHD (respektive ve vaší kvalitě zvětšené na celou plochu) fotce:



Obrázek
Phone + Contacs and Calls


Download (Free, možné nákupy v aplikaci, ale ne nutně) >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... answercall

Tuto aplikaci buď můžeme nastavit a používat pouze pro naše potřeby: při příchozím a odchozím hovoru zobrazovat automaticky fotku, logo či obrázek na celou obrazovku, pak tuto další vrstvu "odstřelit" křížkem v horní pravé části nebo použít další prvky této aplikace na příjem či odmítnutí hovoru (+ další možné prvky), které jsou v základní (free) funkci v podobě animovaného telefonního sluchátka (při příchozím hovoru), který se třese ve středu dolní části obrazovky, pro volbu chytneme toto sluchátko a tažením na příslušnou stranu dle volby přijetí či odmítnutí ho přesunout. Samozřejmě můžete používat vaši dosavadní volbu - odstřelením vrstvy (křížek). Nebo máte možnost vybrat si z mnoha dalších způsobů, od stisku, po tažení na stranu až po tažení prstem nahoru bez zobrazení voleb - to vše si můžete prohlédnout a pokud se vám bude něco líbit, můžete dokoupit přímo v aplikaci, ceny se pohybují (nyní) zhruba od 20 do 60 Kč.

Protože u Huawei a jeho aplikací je příjem hovorů dost atypický (kroužek v prostředku dolní části obrazovky se musí chytnout a přesunout dle volby vlevo, vpravo či nahoru, tak jsem nadšeně využil možnosti vybrat si jinou, klasickou: dotyk na zelené či červené sluchátko - Theme 8 (19.2.2016: 37,98 Kč), původní free se jmenuje: Standard. Můžete si vybrat více a pak se přepínat ... Na výběr, prohlížení či přepínání se dostanete: 3 tečky pod sebou v horní pravé části obrazovky > Select a theme - zpět musíte pouze dotykem na šipečku dolu v kroužku v horní levé části obrazovky! Prohlížení Themes: dotykem na oko v lupě (pravá část řádků). Všechny prvky si můžete vyzkoušet dotykem, jsou funkční a dělají v testu co mají (číselníková ikona otevírá číselník a podobně), test ukončíte křížkem (může být modifikovaný třeba na Halloweenovou dýni s obličejem) vpravo nahoře! Ne všechny Themes mají stejné prvky, moje Theme 8 má asi nejvíc: příjem a odmítnutí, mute (vypnutí mikrofonu), keypad (číselník), speaker (zesílení reproduktorů / hlasitý hovor), add call (další hovor - neaktivní), FaceTime (ikona s videokamerou, nejspíš videohovory - neaktivní), contacs (kontakty - neaktivní).

Zapomněl jsem se vám zmínit, že si můžete nastavit nejen fotky ke kontaktům, ale můžete i videa (videosmyčky). Abyste se nemuseli lopotit se zkoušením nastavení, sejmu vám na konci snímky z mého, samozřejmě můžete poštělovat dle svých potřeb.

Dále máte možnost si vybrat animované pozadí: Animation (nyní stojí zhruba 20 Kč), dostanete se na ně takto: 3 tečky pod sebou > Background call > Select animation. Návrat zase šipečkou v kroužku jako v Themes! Prohlížení znova okem v lupě (stahování náhledu - zase funkční s možností testovaní - trvá tentokrát déle, ale stojí za to si všechny projít, jsou opravdu nádherné!), po ukončení použít koš (před okem v lupě), pro vyčištění stáhnutého testu! Já si koupil nádhernou první animaci, ale stojí za povšimnutí i ostatní: Autumn (Podzim) - tyto animace se zobrazí, když u kontaktu nemáte fotku. U mého prší kapky po obrazovce a prostorem lítá listí :thumbup: Máte volitelný (nepovinný) výběr od létajících růžových hvězdiček až po video dívky, která se náhle změní ve strašidelnou zombii :lol:

Nezapomeňte, že když do své aplikace kontaktů dáte nová fota a při prvním použití - musíte pro naloudování fotek použít ikonu 2 šipek zatočených do kruhu v horní části obrazovky vedle textu: Name of contact. Zkontrolovat, jak bude náhled na obrazovce vypadat je možné takto: v kontaktech této aplikace (3 ikona nahoře v podobě notesu s postavou) > vedle kontaktu stisknout zcela vpravo tečku > Preview (zrušení křížkem).

Nastavení aplikace: 3 tečky nad sebou > Settings a to se dělí na: Calls (nastavení hovorů) a Contacs (nastavení kontaktů). Aplikaci samozřejmě můžete používat i na kontakty, volání, historii hovorů, SMS (trochu skrytá volba), je to jen na vás. Já mám obě aplikace a používám obě, kontakty doplňuji do původních Huawei: Kontakty. Autor (z Moskvy - zcela bez problémů, mám koupené aplikace z Polska, Ukrajiny, ...) se o aplikaci opravdu stará, neustále ji vylepšuje (je to vidět například v animovaných kontaktech při rolování, když aplikaci v kontaktech rolujete prstem až vpravo, objevují se vám velká písmena abecedy, atd.) a občas se aktualizuje několikrát denně.

Jen vám zrovna nedoporučuji v nastavení zapnout volbu: Hide the menu button :lol: Já to zkusil a pak mi dalo docela zabrat, než jsem to obnovil zpět. Tato volba skryje 3 tečky nad sebou pro vstup do menu, v tomto případě se do něj dostanete: z hovorů (2 ikona nahoře: telefonní sluchátko) > zapnout číselník (ikona dole) > vedle tlačítka # je ozubené kolečko pro vstup do menu (když nemáte schované menu, toto kolečko nic nedělá a zadá se: #).

Pokud byste měli problémy s touto aplikací, že by po vypnutí obrazovky nepracovala, pak máte možnost jí zadat do chráněných aplikací vašeho zařízení > Nastavení (Vše) > (Ochrana os. údajů a zabezpečení) Chráněné aplikace > a zde vybrat aplikaci (já ji v chráněných aplikacích mám, už si nepamatuji zda to bylo nutné ji sem přidávat, ale nejspíš ano).

V aplikaci nemusíte nic kupovat (ale můžete, částky do 40 Kč, ale může se měnit), je zcela free a nejsou v ní žádné reklamy! Jediná funkční aplikace tohoto druhu - pro zobrazování fotek kontaktů na celou obrazovku! Jediný problém na který jsem narazil (nahlásil jsem), je že číselník u mé Themy 8 všude funguje (O2, Vodafone, CZC, ...), ale je nefukční a hází chyby u T-Mobile - tam jsem nucen ho ihned odstřelit a používat původní, což ale není problém ...



Stav videohovorů v současné době u našich operátorů
Když už jsme nakousli videohovory (mám tuto volbu (neaktivní) u Themy 8 a nedávno jsem na videohovory narazil v mých hodinkách) - aby bylo jasno, budem se bavit o videovolání na běžných linkách, pomineme tentokrát "kecálky" typu ICQ, Skype, Soma a podobné - zjistil jsem si, jak si stojí naši operátoři. Musím se přiznat, že jsem je dost vyváděl z míry, dostalo se mi odpovědí, že jsem po 5 letech první člověk co se na to ptá a často se museli nejdříve informovat, pak mi volali zpět. Zde jsou výsledky:

O2: videohovory dostupné na normálních voláních a cena je stejná jako běžný hlasový hovor - znovu říkám, nejedná se o datový režim, jde o běžný (video)hovor jako audiohovor - já už nemám možnost toto vyzkoušet, nechám to na vás, potom sdělte co zjistíte - každopádně byste se měli znovu informovat o ceně, mě se skoro nechce věřit, že je cena stejná jako u audiohovoru!

T-Mobile: v současné době nejsou možné, prý to již měli a do budoucna o tom uvažují ...

Vodafone: prý je tato možnost dostupná jen pro podniky / podnikatele - nejspíš firemní tarify.

Příchozí hovor (simulace: Preview) s mou Theme 8 (podoba tlačítek) a fotkou z kontaktů na celou plochu
Obrázek

Příchozí hovor (simulace) bez fota v kontaktech, tedy s animací (videem) Podzimu (Animation: Autumn)
Obrázek

Rozkliknutí rozšířených možností (příjem hovoru / volání) - kontakt bez fota - Animation: Autumn
Obrázek

OBRÁZKY
► Zobrazit spoiler

MÉ NASTAVENÍ!
► Zobrazit spoiler

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod X » 03 pro 2016 03:21

SwiftKey nečeká na Ježíška. Nejpoužívanější alternativní klávesnice je teď celá zdarma

Klávesnice SwiftKey podporuje více než 100 jazyků a má už přes 250 milionů uživatelů. Rozmachu jistě pomohl vstup na iOS a také fakt, že od léta 2014 je základní verze zdarma. Platilo se pouze za motivy, tedy různá témata vzhledu, kterých bylo v obchodě asi stovka. Teď se tvůrci rozhodli, že i tuto část uvolní k bezplatnému stažení. Kdo má zájem, nechť zamíří do Play Storu nebo App Storu ...

http://www.cnews.cz/swiftkey-neceka-na- ... ela-zdarma

Obrázek

JirkaMik
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: APPlikace - co musíte mít * Velmi zajímavé softwarové tipy pro Android

Příspěvekod JirkaMik » 20 čer 2017 10:47

X píše:   Co je launcher a který je nejlepší?


.....
V příštím dílu o LL: Lighting Launcher - 2. díl: Základy práce s aplikací - si povíme o tom, jak s touto aplikací pracovat, protože to není tak jednoduché, především z počátku a možnosti jsou velkolepé, především pro hračičky ... návody, obrázky, videa, to pokud vím v češtině zatím neexistuje ... i já se ale stále s LL učím, takže to nebude asi poslední díl ...


Prosím, kde najdu ten 2. díl?

Díky


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Android TV box
    od Rewqa » 07 led 2024 14:26 » v Vše ostatní (hw)
    13
    1279
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 12:13
  • Android emulator ve win 11
    od BigSandy » 18 bře 2024 07:16 » v Programy ke stažení
    0
    331
    od BigSandy Zobrazit poslední příspěvek
    18 bře 2024 07:16
  • Android studio
    od L.L » 25 lis 2023 10:52 » v Programování a tvorba webu
    5
    1140
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 lis 2023 10:05
  • Přesunutí sms do nového android telefonu
    od Petr98 » 21 říj 2023 16:10 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1651
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 21:45
  • Sháním aplikaci pro 2-faktorové ověřování win+android
    od rhsCZ » 16 úno 2024 17:38 » v Vše ostatní (sw)
    2
    558
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 18:07

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti