Návod na Daz studio (vyřešeno) Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

SnidoLP
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Návod na Daz studio (vyřešeno)  Vyřešeno

Příspěvekod SnidoLP » 01 led 2008 17:39

zdrawim, potreboval by som len neaky kratky navod ako do toho programu vlozit figuru a upravovat ju podla svojich predstav. skusal som ale moc mi to neslo fakt neviem sa pohnut z miesta. budem velmi vdacny ..

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 02 led 2008 06:25

Má rada je spíš nerada, ale přesto... :wink: Všechny tyto programy jsou na "jedno kopyto" a vždy se honosí přívlastkem "intuitivní ovládání". Nikdy jsem moc nechápal v čem to přesně spočívá, ale pokaždé, když jsem se k nějakému programu dostal, učil jsem se jej ovládat metodou "pokus/omyl". Nikdy jsem tak nepotřeboval nějaké návody, jen čas. Spoustu času... :wink: Nečekej, že i když budeš mít podrobný návod k obsluze programu (jakéhokoliv), tak ti z něj budou za patnáct minut padat 100%ně dokonalé výstupy. Opak je pravdou. Dokud si nevyzkoušíš, co jak funguje, je ti každý návod na nic. Již stařičký klasik s bradkou řekl "učit se, učit se, učit se..." a ještě starší klasik s bradkou řekl "uč se synu moudrým býti".
Tak hodně štěstí a ať ti to hraje...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

SnidoLP
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod SnidoLP » 02 led 2008 15:09

sorry ale mne stacilo len strucne napisat ako vlozim figuru lebo takto mi fakt nepomozes....ostatne by som spravil uz aj sam ... ak to vies tak budem vdacny aj za malu radu

SnidoLP
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod SnidoLP » 03 led 2008 14:27

ok jak na figury to uz viem....treba ich stiahnut z netu a tak sa vlozia na scenu....mal si sice pravdu ale mohol si mi to hladanie skratit :wink:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Android studio
    od L.L » 25 lis 2023 10:52 » v Programování a tvorba webu
    5
    1264
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 lis 2023 10:05

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti