Sketch Up jednoduché kreslení ve 3D

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sketch Up jednoduché kreslení ve 3D

Příspěvekod memphisto » 18 led 2008 12:37

Mnozí z vás asi tenhle program znají, ale pro ty co neví o co jde je zde následující popis:

Jedná se o velmi snadné kreslení modelů ve 3D bez jakýchkoliv dalších znalostí. Prostě si jen člověk nakreslí čtverec a pomocí nástroje vytáhne nahoru nebo dolů a má 3D krychli. Používají ho architekti k vytvoření návrhů domů, vnitřního vybavení bytů, kreslení modelů a dokonce ke kreslení celých měst.
Společně s instalací dostanete názorný manuál,kde vám vše ukáže, co se dá dělat a vy to po něm zopakujete. Přiložený obrázek obsahu můj první pokus malovat v tomto programu. Pro ty, kteří to nepoznají, je to můj notebook (alespoň jsem se ho snažit namalovat) nebyl čas doladit detaily,ale myslím si, že se celkem povedl (práce asi na 20 minut). Tento program byl dříve placený (celkem nehorázná suma) a teď ho převzal pod svá křídla Google a je FREE.

oficiální domovská stránka je http://www.sketchup.com
návrhy a další doplňky ke stažení jsou tady: http://sketchup.google.com/3dwarehouse/
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 21 led 2008 10:07

Já jenom přidám stránku s návody a tutorialy v češtině.Samozřejmě i já tento program vřele doporučuji.
Návody a tutorialy ScetchUp
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti