Ashampoo software

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Ashampoo software

Příspěvekod aldik » 23 úno 2008 22:48

jaké máte zkušenosti se softwarem od společnosti Ashampoo?? http://www2.ashampoo.com/webcache/html/1/home_2.htm ) .. já mám tedka Ashampoo Antispyware a je super! a dokonce i v češtině což sem nečekal :smile:

.. když se tak dívám na jejich stránky tak snad není žádná softwarová část ve které by neměly alespon jeden program :smile:

Reklama
Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 23 úno 2008 22:59

A jak se pozná, že je nějaký antispyware super? :smile:

Používám Ash Burning Studio, spokojen velmi.

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod aldik » 23 úno 2008 23:00

Elusive píše:A jak se pozná, že je nějaký antispyware super? :smile:

Používám Ash Burning Studio, spokojen velmi.


já nwm .. ale sem s ním zatím spokojen :D

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 23 úno 2008 23:58

se softwarem Ashampoo mám je dobré zkušenosti.denně používám ClipFinder, WinOptimizer4 a další. příjde mi ta firma jako jedna z mála, která požaduje za své produkty přijatelné ceny pro všechny (pokud teda nejsou free). já jsem její fanda :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 24 úno 2008 06:55

Akorát na poli bezpečnosti v různých testech propadla (výše zmíňený antispyware a firewall).

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 24 úno 2008 10:04

právě, že ani moc ne. těch testů je neurekum a každý má naprosto jiné výsledky. támhle je Ashampoo poslední a v dalším zase třetí. si nevybereš. musíš si to ověřit praxí a vyzkoušet
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 24 úno 2008 10:13

Zkoušel jsem ten jejich FW a byl velmi jednoduchý (verze zadáčo), málo nastavení a v leak testech neprošel. AS na tom je líp, ale přeci jenom radši spoléhám na osvědčené lejbly. :wink: Jinak jsem maximálně spokojený se všemi jejich produkty, co jsem měl tu čest (na ABS nedám dopustit, když to srovnám třeba s monstrem zvaným Nero... :smile: ).

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 24 úno 2008 10:19

co ti můžu doporučit, tak vyzkoušej WinOptimizer 4 a nebudeš chtít jinak.strčí do kapsy několik jednoúčelových programů (čištění registrů, čištění tempů, šifrováni programů, dělení souborů atd.) měl jsem Tune Up 2007 a Registry Mechanika 6.0 (obě legal) a neodvedli tolik práce ,co jeden soft od ashampoo. Ten WinOptimizer vyhrál několik testů jako best produkt v čištění registrů, tempů atd. jeho cena vzhledem k tomu co umí je zanedbatelná (necelých 50$)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 24 úno 2008 10:34

Ok, prubnu. Zkoušel jsem jejich uninstaller - a koukal jsem jak blázen. Stoprocentní odinstalace včetně registrů a složek v Doc&Sett. Daní za to byla rychlost (pomalost) instalace a odinstalace (čtení a zápis do databáze). Na zkoušení různých programů a utilit naprosto perfektní, v systém byl po odinstalování ve stejném stavu jako před instalací.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 24 úno 2008 10:58

Ashampoo Burning Studio 7 - naprostá spokojenost, upgrade volné verze 6 na placenou 7 za pár Euro. Jediná nevýhoda - po zaregistrování ti o nich začnou chodit mailem různé nabídky - někdy i dvě denně. Navíc mají program, pomocí kterého si můžeš udělat vlastní nebo opravit dodávanou češtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 24 úno 2008 11:07

mě chodí tak jedna nabídka za měsíc (někdy ani to né),ale ty nabídky stojí za to. profi program na úpravu fotek místo 55$ jen 9,99$ atd. mají prostě skvělé ceny za spolehlivý soft
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

nafik
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: pozdrav

Příspěvekod nafik » 08 bře 2008 15:13

nevim jak vy ale ashampoo burning studio 6.6 cz free je nyni kompletne zdarma a je zatim lepsi nez nero 7

Kód: Vybrat vše

http://www.download.com/Ashampoo-Burning-Studio-Free/3000-2646_4-10776287.html



recenze na verzi 7

Kód: Vybrat vše

http://www.cdr.cz/a/23755


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaké náležitosti by měl splňovat software, když ho chci „vydat“?
    od Grander » 27 čer 2023 16:25 » v Programování a tvorba webu
    4
    1718
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 22:34

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti