Wrath of the Lich King (funkční) Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Wrath of the Lich King (funkční)  Vyřešeno

Příspěvekod Tholus » 22 pro 2008 22:39

Pokud si někdo nechce kupovat hru World of Warcraft, datadisk The Burning Crusade nebo datadisk Wrath of the Lich King, Blizzard udělal takový downloader, přes který si to legálně a zdarma stáhnete, velká rychlost je samozřejmostí. Sám jsem tomu ze začátku nevěřil a čekal od toho nefunkční datadisk, včera jsem to zkusil a:
Stahovalo to rychlostí kolem 250 kB/sec, což je má nejvyšší rychlost netu a instalovalo se to zároveň - tzn. to co se stáhlo, se instalovalo, navíc se na C:/Program Files/Common Files/Blizzard/World of Warcraft Installer/ objeví instalátor, který si můžete třeba vypálit na DVD. Stahování + instalování lze kdykoli zastavit a navázat - vyzkoušeno, funkční. Navíc jsem objevil, že si můžete pořídit na WoW zdarma 10ti denní trial účet na nový datadisk (nikoli na hru bez datadisků, jako dříve). Stažená hra/datadisky fungují i na free serverech, ale ty bych moc nedoporučoval, protože je tam plno bugů. Třeba když si death knight dá pár talentů do unholy, nikdo se do něj netrefí -> stává se nesmrtelným.

Odkazy:
http://www.worldofwarcraft.com/trial/ - trial účty na 10 dní

Installer stáhnete zde:
http://www.worldofwarcraft.com/account/ ... allWoW.exe
(na netu jich je víc, stačí do Googlu zadat InstallWoW.exe)

Pokud máte nějaký dotaz, rád Vám poradím.

Reklama
Uživatelský avatar
El Bunda
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 292
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod El Bunda » 22 pro 2008 22:55

Hmm, jak už jsem psal do jiné diskuze, tak jsem WoW hrál, ale pak jsem včas přestal :D . Ale jinak toto je fajn. Akorát spíš jsem to přestal hrát právě kvůli tomuto datáči. DK mě nějak nelákaj, nový kontinent nic moc a pozměnilo to starý dobrý příběh Warcraftu. Jinak TBC jsem valil o106. Byl jsem Feral Duid. Moje oblíbená kočička :D .
PS: Nechce někdo koupit poloprázdný acc? :D Je na něm 33lvl feral duid na Dragonamwu a 2něco lvl na DT
Ahh the internet... where no means yes and yes means anal.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 22 pro 2008 23:22

Mno nevím co je na tom legální pokud vím za ten datadisk se platí !
a pokud ho stahuje ten kdo má WoW nelegálně tak jsi mu vlastně dals link jak si nelegálně opatřit datadisk!
ten link je jen pro majitele zaplaceného WoWka .
Takže být to na mě okamžitě to máznu protože jsi vlastně teď dal odkaz na možnost si pořídit nelegálně datadisky !!!
ps: to už jsou někteří opravdu padlí na hlavu tady ??? :evil:
pss: pokud se někdo hodlá hádat že WoWko je zadarmo stačí si zajít do Intersparu kde najdete v prodeji hru i datadisky.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 00:22

Kdyby se za to platilo, proč by to někdo dával na oficiální stránky volně ke stažení? Platí se pouze za účet, pokud hru koupíš, máš tam kartu = účet.

EDIT: Proč by tomu neopatřili ochranu, že když by to někdo stáhl, musel by zadat jméno a heslo účtu? Proč je tento link na veřejném WoW oficiálním fóru?

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 23 pro 2008 07:34

Proč se za to platí v obchodě? jen pro srandu králíkům?
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Owner » 23 pro 2008 10:17

To se platí totiž za to médium a krabici. :bigups: Popř. co v ní ještě je jo, ehm vzduch. :D
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 23 pro 2008 11:28

Aha super tak běžím si ke kolegovy půjčit si FarCry2 a médium mu vrátím a bude to OK budem to pařit oba dva :wink:
nebo ještě líp Call of duty ať si sním zapařím po internetu .
NE NE myslím že WoWko není Free hra - to by obchodníci byli vlastně vyděrači :lol:
myslím že k datadisku vede tato cesta :
https://www.blizzard.com/login/login.xm ... inType=wow
přes tohle:
https://signup.worldofwarcraft.com/authkey.html

takže prosím mody aby mázli první odkazy na nelegální stažení datadisku !!!
přeci tu neřešíme nelegal nebo jo?
ps: pokud si to bude někdo chtít najít není problém ale proč přes tohle solidní fórum???
nebo tu budem dávat odkazy na super filmy a muziku v podobě torrentů ???
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 11:51

I kdyby to bylo pro majitele zaplaceného WoWka, zaplatili by jen 300 za měsíc a hru by měli zdarma, to je to stejné jako když to stáhnu a nezaplatím 300, takže si nezahraju. :wink:

EDIT: Ještě mi teda řekni, proč tyto linky na oficiálním fóru nesmazali a nezamkli topic?
http://forums.worldofwarcraft.com/searc ... 6530&sid=1

A ještě - jak by jsi mohl hrát na trial účtu? Ti, co tu hru neznají si ji musí koupit a zkusit účet? Myslím, že když to stáhnou, zkusí na 10, pak jim je ten klient stejně na nic, když nemají účet.

+ Samozřejmě, že se taky platí za médium, různý knížečky tam a podobně, myslím, že je tam i karta.
Naposledy upravil(a) Tholus dne 23 pro 2008 12:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 23 pro 2008 12:06

napsal jsem správný postup pro stáhnutí datadisku s tím že hru koupíš a offík si platíš na tom není nic co nejde pochopit .
vidím tedy že tady neuspěju a od teď to beru že zde projde cokoliv nelegálního (už minule tu prošli klienti na torrent)
tedy pohoda.
mám tu jeden odkaz na "oficial" fórum pro vás s dostupnými hrami jako tady víše zmíněný datadisk :wink:
http://www.cz
super stačí se zaregistrovat a máte většinu dnes dostupných her - přeji příjemnou pařbu :wink:
ps: super diskuze - super forum - PC Help :wink:

/upraven odkaz. to se tu přece nevede :wink: memphisto
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 12:10

Na to si založ ale svůj topic.
Vím že ti jde o jediné, locknout to tady. - Přitom jsi to zavinil ty, protože nejen, že jsi OT, ale dáváš sem odkaz na nelegální Warforum...

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod jarod72pm » 23 pro 2008 12:13

a Ty jsem dáváš odkaz na nelegální stáhnutí datadisku
někteří za to platí a někteří se můžou kouknout na warez zde a mají to grátis.
:evil:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wrath of the Lich King (funkční)

Příspěvekod Tholus » 23 pro 2008 12:16

Až mi odvrátíš všechny ty důkazy výše, tak teprve mluv. :wink: Nepřišel jsem se sem hádat, ty doufám taky, tak proč se pořád chceš hádat? Jdi si třeba založit nové téma, kam si budeš dávat linky na hry z tvýho oficiálního fóra. :lol:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host