Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Damned » 15 úno 2010 20:17

Melinda: Buď je poškozené CD/DVD, nebo byl program nesprávně nainstalován (pravděpodobně kvůli DRM ochraně). Pokud nefunguje instalace češtiny, nafoť mi postup instalace okno po okně a obrázky mi sem přilož.

rafny pes: Netuším o jakou záložku se jedná. Ale čtvrtou záložku verze 8.07 nemá. Vyfoť mi to.
---OCX: Upgradeoval jsem si SWF i flash aplikace a chybu mi nic nehlásí. Zkus odinstalovat aplikaci, nainstalovat AdobeSWF a AdobeFlash (nejnovější) a pak teprve nainstalovat aplikaci.

Vyskytne-li se problém, vyfoť ho a napiš mi.
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Reklama
Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:16

Tak jsem udělala print screeny krok po kroku co jsem zkoušela, tak doufám, že to na nich bude vidět:
Krok 1 - při isntalaci češtiny jsem vybrala ten adresář, kde jsou jazyky C:/Program Files/Photo DVD Maker Professional/Lang a dala jsem instalovat

Krok 2 - takto to vypadalo hned po instalaci

Krok 3 - Pak jsem otevřela program Photo DVD Maker Professiona 8.07 ale češtinu jsem tam neviděla

Krok 4 - tak jsem zkusila vyjmout ze složky Lang ten textový soubor a vložit ho tam kde byly ostatní jazyky, ale to pak program nešel vůbec otevřít

Krok 5 - tak jsem všechny jazyky vložila do složky Lang

Krok 6 - pak jsem opět otevřela program a šla do languages -ale je tam napsáno jen Languages a Auto selected

A také se mi nahoře ztratilo to pojmenování.... Tak nevím co všechno jsem udělala špatně.
Přílohy
Krok 1.JPG
Krok 1

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:19

Krok 2
Přílohy
Krok 2.JPG
Krok 2

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:21

Krok 3
Přílohy
Krok 3.JPG
Krok 3

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:22

Krok 4
Přílohy
Krok 4.JPG
Krok 4

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:22

Krok 5
Přílohy
Krok 5.JPG
Krok 5

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:23

Krok 6
Přílohy
Krok 6.JPG
Krok 6

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 14:28

Ještě si dovolím přiložit chybovou hlášku když bych chtěla vypálit prezentaci na DVD nebo CD. Zkoušela jsem různé druhy a i jsem na ně před tím vypalovala v Nero a pak jsem vše zase smazala (používám přepisovatelná DVD) a tam to šlo naprosto bez problémů, takže by to nemělo být tím DVD. Jak se dá zrušit ta DRM ochrana?
Přílohy
Problém s vypalováním.JPG
Problém s vypalováním

parizov
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod parizov » 16 úno 2010 15:39

Tak jsem nakonec neodolal a i když jsem měl kromě překladu překreslené i včechny skiny pro starší verzi, nainstaloval jsem si tu novou :P

Damned:
Tak tě musím pochválit, zatím včechno (čeština) funguje dobře. Některé nápisy bych asi přeložil trochu jinak, Ale to je opravdu jen detail (např. Přidat prázdný barevný podklad, jako - Přidat prázdný barevný snímek, nebo Autoseřízení, jako - Autoexpozice). Jak jsem psal, mám překreslené i všechny skiny, kdybys chtěl, mohu poslat. Některé by se hodily i tady...

rafny pes:
V této verzi opravdu chybí to samostatné okénko prohlížeče, ale vlastně jsem ho ani nikdy nepoužíval. Měl jsem tam dokonce nějaký problém s tlačítky. Nakonec jde to nové okno v pravo nahoře zvětšit tažením za okraje. Já tedy jsem ale zvyklý používat náhled až ve "Volbě menu".

Melinda:
Protože jsem měl nainstalovanou i starou verzi, měl jsem s instalací češtiny také problém. Nejsem totiž taky žádný odborník... Zkontroluj si pořádně cestu k programu. Já jsem ho tam měl dokonce dvakrát a ani jsem o tom nevěděl. Jednou jako ty: C:\Program files\Photo DVD Maker... a podruhé: C:\Program files\Anvsoft\Photo DVD Maker...
Třeba to říkám špatně a ostatní ti poradí lépe, ale v tom kroku dva máš nějak moc těch složek Lang. Ty prostě potřebuješ dostat (a instaluje se ti to samo) češtinu (ten bloček s ozubeným kolečkem) do původní složky Lang.
S tím vypalováním bych ještě zkusil přepnout na poslední kartě (hned nad tou chybovou hláškou) na "AnvSoft Burning Engine", ale fakt nevím...

Mně zase nefunguje (a ani u starší verze to nešlo) nahrávání zvuku z mikrofonu. Když se o to pokusím, program se vypne. A co vám?

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 16:23

Já jsem měla v PC taky původně tento program 2x přesně jak píšeš. Jednou C:\Program files\Photo DVD Maker a pak C:\Program files\Anvsoft\Photo DVD Maker tak jsem to Anvsoft odstranila a čestina naistalovala do C:\Program files\Photo DVD Maker. No nic. Teď jsem znovu odinstalovala program i češtinu a zkusím to nainstalovat znovu a dám vědět kam se co naistaluje. Určitě někde dělám chybu, ale nemohu přijít na to kde....

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 16:40

Tak už jsem znovu nainstalovala program z odkazu tady v diskuzi a nabídlo mi to že to mám nainstalovat do C:\Program Files\Photo DVD Maker Professional, tak jsem to nechala.
Pak jsem nainstalovala tu češtinu do složky C:\Program Files\AnvSoft\Photo DVD Maker Professional co se mi při instalaci nabídlo protože před tím, když jsem cestu změnila, aby se to instalovalo do C:\Program Files\Photo DVD Maker Professional/Lang, tak mi to také nefungovalo, jak jsem popisovala. Takže tím pádem se mi na C vytvořil ten adresář AnvSoft a fakt nevím jak to přesně nainstalovat aby to fungovalo. Připadá mi, že už jsem zkusila vše možné a je jasný, že chyba je na mojí straně, když to ostatním funguje....
Ještě znovu zkusím odinstalovat program a nainstalovat ho to té složky co se mi vytvořila při instalování češtiny a to C:\Program Files\AnvSoft a uvidím co to udělá.

Melinda
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: únor 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Čeština pro Photo DVD Maker Professional 8.07

Příspěvekod Melinda » 16 úno 2010 16:57

Ono to funguje! Už mám češtinu!!! Takže já jsem nejdříve musela naistalovat tu češtinu do C:\Program Files\AnvSoft a teprve pak jsem při instalaci programu změnila cestu z C:\Program Files\Photo DVD Maker Professional (což se mi nabídlo při instalaci) a dala jsem instalovat do AnvSoft a po pravdě jsem ani nedoufala, že by to mohlo vyjít. Pak jsem otevřela program a zde je výsledek!
Tak teď ještě vyřešit problém, proč mi to nejde vypalovat.
Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, proč to nahoře píše, že je to pouze zkušební verze? To znamená, že to třeba po měsíci přestane fungovat a já si budu muset program koupit?
Přílohy
cestina.JPG


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Monitor 16:10 - Dell Ultrasharp vs Professional
    od Hakosuka » 12 bře 2024 10:26 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    768
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    02 dub 2024 17:36
  • Sken Windows 7 Professional krabičky? Příloha(y)
    od SGvagon » 22 kvě 2023 20:37 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    4
    3215
    od SGvagon Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 15:37

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti