Kód na DVDFab platinum 3.0.4.0

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
frenkie
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: únor 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Kód na DVDFab platinum 3.0.4.0

Příspěvekod frenkie » 25 lis 2006 22:31

Hledám crack, nebo registrační kod pro fab platinum 3.0.4.0. :bigups:

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 26 lis 2006 12:22

Hledal jsem jej taky, ale nenalezeno nikde. Jediný z nejnovějších, který se na netu povaloval, byl patch na verzi 3.0.3.5. Tak jsem si jej dal. Ale co mi vrtá hlavou je to, proč jsem si jej vlastně dával - asi abych uspokojil to vyskakování okna, že byla nalezena nová verze......atd. Jinak je totiž vedle DVDFab Decrypteru a DVDShrinku naprosto zbytečný. Fab Platinum používám jen ve zcela vyjímečných případech, když potřebuju rozdělit příliš dlouhý film na dva disky. A k tomu stačí i verze kolem čísla 2.7... - 2.9..., na které najdeš kódy téměř všude.

Uživatelský avatar
frenkie
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: únor 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod frenkie » 26 lis 2006 15:17

Tak ten link funguje, tak díky. Jinak pro mijaju, kopíroval jsem film cca 6Gb a jak shrink tak decrypter se mi kousnul, jedině tenhle fab to zvládl za 20 min.


Uživatelský avatar
frenkie
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: únor 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod frenkie » 26 lis 2006 20:48

Bananový Joe. Dělal jsem to pro známou.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re:

Příspěvekod jarod72pm » 24 pro 2006 11:25

mijaja píše:Hledal jsem jej taky, ale nenalezeno nikde. Jediný z nejnovějších, který se na netu povaloval, byl patch na verzi 3.0.3.5. Tak jsem si jej dal. Ale co mi vrtá hlavou je to, proč jsem si jej vlastně dával - asi abych uspokojil to vyskakování okna, že byla nalezena nová verze......atd. Jinak je totiž vedle DVDFab Decrypteru a DVDShrinku naprosto zbytečný. Fab Platinum používám jen ve zcela vyjímečných případech, když potřebuju rozdělit příliš dlouhý film na dva disky. A k tomu stačí i verze kolem čísla 2.7... - 2.9..., na které najdeš kódy téměř všude - na hledání používám hlavně Astalavistu SK.


Trošku si dovolím oponovat .
Kamoš na něm dělá Divka a to co má problém u DVDShrinku nebo Decrypteru tak DVD fab platinum dokaže rozlousknout(opačně nikdy!).Navic dělá některé věci za letu a přímo vypaluje čímž ušetří hodně času a místa .Takže sumasumárum bych se dneska obešel bez DVDShrinku a DVD Decrypteru protože postačí Fab platinum i s češtinou a bez vyskakovacích oken . :wink:
jo v tuto chvilku mam verzi udelanou na full ! a to 3.0.5.0
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 26 pro 2006 09:58

2 jarod72pm
a já teď budu chvíli oponovat pro změnu tobě :smile:
ano, ve všem co jsi napsal máš pravdu, jenže to co je pro DVDfab výhodou je taky jeho nějvětší problém; nebudeme teď řešit problém ochran ale poškození povrchu, pokud je disk poškozen natolik že po následném zpracování se při sledování filmu objeví na obrazovce viditelná poruchu, tak ho DVDshrink nikdy nezpracuje a hlásí chybu, jenže DVDFab ti doslova sežere i dvd natolik poškrábané, že je doslova nesledovatelné ( přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži několikrát )
takže stále doporučuji používat v kombinacích všechny již zmiňované programy
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 26 pro 2006 11:42

Jidhash píše:2 jarod72pm
a já teď budu chvíli oponovat pro změnu tobě :smile:
ano, ve všem co jsi napsal máš pravdu, jenže to co je pro DVDfab výhodou je taky jeho nějvětší problém; nebudeme teď řešit problém ochran ale poškození povrchu, pokud je disk poškozen natolik že po následném zpracování se při sledování filmu objeví na obrazovce viditelná poruchu, tak ho DVDshrink nikdy nezpracuje a hlásí chybu, jenže DVDFab ti doslova sežere i dvd natolik poškrábané, že je doslova nesledovatelné ( přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži několikrát )
takže stále doporučuji používat v kombinacích všechny již zmiňované programy

jo to je jeden extrém(jen opravdu vijímečně pracuješ s vadným divkem- teda aspoň kdo do toho dělá tak většinou používá kvalitní Divka to je snad logické ne?)(ty prog. nejsou přece dělané na opravu DVD a to všechy jmenované - na to nezapomínej!)
to však nemění nic na tom že DVD Shrink a Decrypter jsou Platinem překonané a tudíž zbytečné.
Snad každý soft. nebo hardwer ma svoje mouchy ale dokud to není nějak omezující tak je to přeci OK.
Takže napsat o tom že je to největší problém je hodně prěmrštěné a zavádějící pro ostatní čitatele proto pro příšte bych to viděl jen na poznámku k dané věci a ne rovnou destruktivní komentář kdy se s kvalitní věci dělá shit jen díky jednomu příspěvku! dík za pochopení.
ps:respektuji každého názor ale jen v případě pokud mě nebo ostatním má co říct! :idea:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 26 pro 2006 13:16

jarod72pm píše:jo to je jeden extrém(jen opravdu vijímečně pracuješ s vadným divkem- teda aspoň kdo do toho dělá tak většinou používá kvalitní Divka to je snad logické ne?)(ty prog. nejsou přece dělané na opravu DVD a to všechy jmenované - na to nezapomínej!)

nezapomínám, ale potom se tě musím zeptat odkud ty kvalitní nová divka s filmy bereš abys je mohl následně "zpracovat" ? já používám půjčovny a pokud nejsem dostatečně rychlý, tak mám díky drahým spoluobčanům smůlu

jarod72pm píše:Snad každý soft. nebo hardwer ma svoje mouchy ale dokud to není nějak omezující tak je to přeci OK.
Takže napsat o tom že je to největší problém je hodně prěmrštěné a zavádějící pro ostatní čitatele proto pro příšte bych to viděl jen na poznámku k dané věci a ne rovnou destruktivní komentář kdy se s kvalitní věci dělá shit jen díky jednomu příspěvku! dík za pochopení.


a abychom si to ujasnili, nenapsal jsem že je to shit ( to bych si k DVDFabu nedovolil, protože mi taky mnohokrát pomohl ) , napsal jsem, že doporučuji používat v kombinacích všechny již zmiňované programy - tzn.Decrypter Shrink i DVDFab , ale tvrdit že je 100% kvalitní, jako si to udělal v předchozím příspěvku ty, nebudu a proto jsem napsal co jsem napsal; mám totiž doma na stole několik zmršených dvd, právě díky této nepatrné chybě, kterou mi tento soft nezahlásil a tím pádem mě omezil, takže to OK není a kdyby ses o tom ve svém chvalozpěvu zmínil, nemusel bych psát tento článek

a chtěl bych ještě podotknout že vývoj Shrinku a Decrypteru je už přes rok pozastaven, takže srovnání s novou verzi fabu není až tak na místě a modlím se za to , aby tady s námi všemi ještě DVDFab zůstal co nejdéle :wink:
Jak na torrenty

Programy pro internetovou komunikaci

Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 26 pro 2006 13:39

pro Jidhas
mno hledal jsem to kde se zminuji o 100% ale nenašel jsem :|
když si to ještě přečteš jednou co jsem psal zjistíš že tvá reakce byla naprosto zbytečná!
nemám zájem se hádat a vše podstatné jsem již napsal .
ps:divka u nás v pujčovně máme v kvalitním stavu , a pokud se mi divko nezdá nejdříve ho otestuji -přinejhorším palím na RW a pak uvidím zda to má cenu(protože takhle se to správně dělá- ale to je jen na okraj protože nechci nikoho poučovat co a jak protože i já tak zmrvil pár divek ať už příčína byla jakákoli!)
pss:místo 30min práce bez jistoty raději 60minut s jistotou (neboli dvakrát měř a jednou řež)
Jinak k tomu se nedá už nic říct.......
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 26 pro 2006 14:38

Chtěl bych jen přispět malou trochou.Nejsem ani super borec přes PC ale co se tyče kopijí DVD tak po mejch skušenostech je ženu přes DVD Fab Decrypter kterej zvládá 98% procent ochran kromně tý co je na Obchodník se smrtí a pdobně,uložím na pevný disk .A potom Nero Record nebo Shrynk a mám 100% uspěch ale trvá to trochu dýl.

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 26 pro 2006 14:40

Jo a tu je odkaz kde je zdarma a legalně http://www.dvdidle.com/cs/free.htm


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Farming simulator 17 platinum edition
    od bazmekcz » 16 kvě 2023 17:00 » v Hry
    8
    2760
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    03 črc 2023 18:44
  • Prodám ASUS ROG LOKI SFX-L 850W Platinum, RGB
    od Karrex » 05 kvě 2023 12:12 » v P: Hardware
    1
    1955
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    13 kvě 2023 14:36
  • Prodám ASUS ROG THOR 1200W Platinum, RGB, displej
    od Karrex » 05 kvě 2023 12:12 » v P: Hardware
    2
    2304
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    22 kvě 2023 00:22

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti