Slet PC help - váš názor

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Slet PC help - váš názor

Příspěvekod Jan Pašek » 02 úno 2007 07:43

Uranní kávy pravidelně zírám do PC help. Tak sem četl i tohle http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?p=57305#57305

- v případě zájmu svolat malý-premiérový PC-HELP slet


Delší dobu už nosím pár nápadů pod kloboukem. POkud slet nelze ho zřejmě pořádat v době dovolených léto a zima. Je tedy nejvyšší čas to trochu probrat a zjistit 1) jestli je zájem 2) jak by ta akce měla vypadat 3) z vašich návrů vybrat to nej aby vám čas s kolegy strávený něco přinesl a nebylo vám líto peněz za cestu případně nocleh.

Moje nápady:
Místo konání Plzeň - snad právě tady jsem schopen zajistit takové akci zázemí těžko bych zajišťoval něco například v Praze.
Předběžný program:
pátek - příjezdy, registrace, ubytování, 20:00 až 22:00 společná večeře a otrkání se těch kteří budou v sobotu hlavními aktéry.
sobota - 10:00 - 16:00 veřejná presentace pc helpu něco jako PC help živě kde bychom za mírný poplatek předvedli to co děláme po internetu není nad to když si to můžeš osahat. (zároveň by se vydělalo něco málo na krytí nákladů sletu) Zároveň by probíhala registrace na večerní akci. 20:00 - 02:00 volná zábava pokec samotný slet.
Neděle odjezdy.
Takto tedy vypadá můj návrh zatím ho opírám pouze o doměnky co se týče zajištění. Je to postavené tak abychom se nejen bavili ale zároveň udělali snad významný marketingový tah pro další zviditelnění PC-help.
POkud by jste to takto vzaly pak by bylo dobré se stím stěhovat po velkých městech a jednou ročně si udělat reklamu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 02 úno 2007 10:16

Mě se Honzo Tvůj příspěvek líbí... Určitě je dobré na tohle téma vést rozsáhlou diskuzi... Myslím, že každý z nás, co už je zde nějaký pátek registrovaný, určitě přemýšlel o tom, jak ten či onen vypadá a že by bylo dobré uskutečnit někde hromadný míting... A pokud jde o Tvůj rozpis konání, tak je určitě dobrý, jenom místo konání bych zvolil naše hlavní město :wink: - víme, že třeba takový Mijaja je ze Zlína a myslím, že do PHY by měl lepší a levnější možnost, stejně jako většina z nás.... toť můj názor
Zákl.deska - Gigabyte GA-EP45-DS3L, Typ CPU - Intel Core 2 Duo E8600 3.33GHz, Paměť - 2 x 2GB DDR2-800, Grafická karta - Sapphire Radeon HD TOXIC 4870 512MB GDDR5, Monitor - BenQ FP73G 17', HDD jednotka - SAMSUNG 750 GB, Zdroj - OCZ Game Xtreme 700W, Operační systém - Win Vista Home Premium

Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Avalanche » 02 úno 2007 10:30

Skvělej nápad. Taky by mě zajímalo, kdo mi vlastně pomáhal. Jen do Plzně bych jel jen kvůli Pattonově muzeu :D :D Ta Praha by byla lepší.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 úno 2007 11:09

Chlapci pokud to má být v Praze a celkem vás chápu nemám tam to zázemí které mám v Plzni.
Musíte zajistit ubytování, prostory na konání samotné presentace, hospodu na večeři, možná nějakou kapelu, taky net připojení a poměrně dost rychlé. Chce to známé právě ve firmách které mají to co potřebujem a navléci to tak aby to bylo pokud možno jako by zadarmo. V Plzni tím nějak proplavu v Praze ovšem nikoliv.

Pokud by jste chtěly slet v Praze musíte slpašit jinýho vola.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 02 úno 2007 12:05

Sice nejsem příliš velkým fandou podobných akcí, ale proč ne, není od věci si trochu přeformátovat HardDisk v jiné lokalitě s jinými lidmi. Narozdíl od většiny, zatím přispěvších, jsem proti Plzni (mám to blízko a znám jí) i proti Praze (20 let jsem tam vyrůstal a tudíž jí znám). Volil bych raději menší město, kde je klid a ceny v hotýlcích mimo sezonu vstřícnější, než v těchto aglomeračních gigantech. Na podzim jsem se zůčastnil semináře firmy Schneider v Písku. Bydlení v malém hotýlku, jak dělaném k romantickému víkendu s nevlastní manželkou, perfektně vybavený sál s projektorem a sítí, na pokojích přípojky k netu, prostě vše co je pro podobnou akci třeba. Takových měst a hotelů jsou, troufám si tvrdit, stovky, stačí jen z poklidu svého pracovního stolu rozeslat E-maily a čekat na tu nejlepší nabídku. Jen bych to moc nepřeháněl se sezením u počítačů a spíš se věnoval demonstrativnímu pochodu s transparenty městem, po místních putykách a tím zajistit domorodcům nehynoucí vzpomínku na naše sdružení... :lol: Když vezmeme v úvahu třeba již ve zmíněném Písku chronický nedostatek pracovníků technických profesí, myslím si, že by nemuselo být od věci, aby některá z tamních továren sraz přifinancovala v rámci vlastního zviditelnění se, což by v Plzni, nebo Praze asi udělal málokdo, neboť tam je na zviditelnění mnohem víc prostoru. Jinak na ploše západních čech, mám možnost zajistit "návštěvu" štábu zprovodajství TV Nova (tedy pokud nebude v okolí nějaká hustá bouračka :wink: ).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 úno 2007 12:37

karlos píše:Jinak na ploše západních čech, mám možnost zajistit "návštěvu" štábu zprovodajství TV Nova (tedy pokud nebude v okolí nějaká hustá bouračka :wink: ).


A já tomu tvýmu známímu pudu vyřídít co ho čeká západočeská redakce NOVY sedí u nás v baráku.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 02 úno 2007 12:52

Tak to budeš muset chvátat, za pár týdnů se rozjede studio ve Varech a on tam přechází :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 02 úno 2007 13:31

karlos píše:Bydlení v malém hotýlku, jak dělaném k romantickému víkendu s nevlastní manželkou...

No a pokud je ten hotýlek vážně tak romantický,tak by se tam dalo s nevlastní manželkou dotočit i pokračování filmu, o kterém jsi psal, že jsi viděl na DVD a byl jsi zklamaný,protože jsi nezjistil,zda byla svatba. :lol:
Jinak pokud by se něco podobného konalo,tak se milerád zůčastním a místu konání se bez problémů přizpůsobím.Destinacek,které byly zatím zmiňovány by pro mé potřeby absolutně vyhovovaly.V Praze momentálně přebývám,v Plzni mám spousty kamarádů na kolejích,takže ubytování by mě vyšlo na 0 nic,no a nakonec tu máme Písek,který je coby kamenem dohodil od Tábora,což je moje rodiště a místo,kde jsem vlastně,krom posledních 3 let v Praze,strávil celý život.Čili pokud se něco nakonec opravdu domluví,tak se rozhodně dostavím a pokud by se sraz konal v Praze,tak milerád pomůžu s organizací.Ubytování tu taky není problém a za dobré peníze.Nedávno jsem zde něco sháněl pro kamarádku,která sem přijela z Kyjova na lékařské sympozium a našel jsem tohle.Není to sice centrum,ale noční spoj tam jezdí a kamarádka si pochvalovala,že za ty peníze to tam bylo parádní.
Čili za mě říkám jednoznačné ANO. :bigups:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

PC-slet

Příspěvekod guest » 02 úno 2007 13:38

Velmi zajímavý nápad a určitě stojí za větší diskuzi. Otázka místa konání je dost problematická, Plzeň - Zlín tj. dost daleko, nehledě na to, že by se třeba chtěl zúčastnit někdo ze slovenských kamarádů. Nejrozumější by bylo udělat tu anketu, aby se dalo tak nějak odhadnout, kolik lidí by se sešlo. 20, 200, 2000, 2.....? Troufám si odhadnout, že stovka by bylo velmi skvělý, ale spíš to tipuji na desítky. Pokud by se jednalo o desítky, pak bych možná mohl nabídnout, nebo spíš se dotázat na možnost konání, ale pak by to byly střední/východní Čechy. Má to moji veškerou podporu a rád pomůžu.
P.S. Pro Karlose- Novu sice nemám rád, ale určitě přijede kamkoliv. :D

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 úno 2007 14:18

Tak nám to tu hezky běží. Karlosův romantický hotýlek mi řivedl na orázku budeme sebou brát ty hezčí polovičky případně partnery? 1) pro rodinu je taková akce dražší 2) pokud si podpantoflák aspoň se dostavíš 3) nikdo se neožere jak cep v čemž vidím plus. 4) noc může plynule přejít do rána a ani sitoho nevšimnete jen u snídaně přibude potutelného chihotání té lepší půlky lidstva.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 02 úno 2007 14:51

No,ty polovičky jsou dost diskutabilní záležitost. :lol: Podpantofláci by sice přijeli,ale musíme brát v potaz,že podpantofláci mají většinou doma fůrie,které by na celkové náladě rozhodně nepřidaly a pochybuji,že následující den by se dostavil bod č.4,čímž mám konkrétně namysli ono potutelné chichotání.Takové fůriino ticho bych přirovnal k tichu hrobovému,alébrž tichu před bouří.Naštěstí se mě tenhle problém nijak zásadně nedotýká,jelikož jsem momentálně bez polovice a společnost mi dělá jen jezevčík.Ovšem je pravda,že pokud se slet neuspořádá v horizontu následujících 14ti dní(což je nesmysl),tak se mě tato problematika s největší pravděpodobností už opět týkat bude. :lol: Možná bych na tohle téma udělal speciální anketu. :lol:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9523
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 02 úno 2007 15:22

briza píše:No,ty polovičky jsou dost diskutabilní záležitost. :lol:

Stará moudrost praví: dovolená s manželkou , to znamená poloviční zábavu za dvojnásobné peníze. :-(


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Názor na 49" monitor
    od Downylol » 24 lis 2023 14:17 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    1188
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 21:15
  • Sestava cca 50 000,- prosím o názor, či úpravu
    od Hejhul » 18 dub 2024 11:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    2170
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 dub 2024 12:58
  • Prosim o nazor ne tento pc ci sa oplati kupit.
    od mandes » 27 dub 2024 00:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    24
    6529
    od mandes Zobrazit poslední příspěvek
    02 kvě 2024 14:03

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti