Bolest zad, nějaký přípravek?

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod volvo1971 » 29 bře 2016 11:36

Zdravím, doporučíte mi nějaký přípravek na bolest zad? Aby to prostě zádam pomáhalo, máma má problémy se zády a blíží se ji narozeniny, rád bych ji něco koupil. Díky moc! :thumbup:

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod karlos » 29 bře 2016 11:42

Dej jí poukaz na masáže. Naše dcera kupuje mamince poukaz každý rok a každý rok sklízí body... ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod volvo1971 » 30 bře 2016 16:11

Určitě splním, děkuji. :-) další nápady?

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod mmmartin » 30 bře 2016 17:35

Vysloveně mi vadí léky nebo doplňky stravy jako dárky. Naproti tomu poukázka na masáže mi připadá jako výborný nápad.
Nevíš, čím je bolest zad způsobená, to by měl posoudit lékař a taky doporučit ten správný lék. Většina zaručených léků na bolest, které známe z reklam, nemají s lékem nic společného, i když je vyrábějí věhlasné farmaceutické firmy. Označení "lék" má svůj původ ve slově "léčiti", léky z reklam - až na několik čestných výjimek - pouze bolest tlumí a neodstraňují příčinu bolesti. A ty, které skutečně léčí, jsou zase na recept, takže návštěvě lékaře se stejně nevyhne.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

volvo1971
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 790
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod volvo1971 » 30 bře 2016 17:53

K lékaři chodí. A myslel jsem tím např. já nevím, nějaké sedátko , které rovná záda nebo něco takového, je to příklad.. ale děkuji moc!

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod vlazy » 30 bře 2016 20:25

Taky mi připadá poukaz na masáže mnohem lepší nápad než nějaké léky a přípravky proti bolesti. Dobře provedené masáže by snad neměly uškodit, ale nesprávné léky sice můžou pomoct od bolesti, ale také můžou být i příčinou jiných zdravotních problémů. Ne každé tablety a přípravky které podle reklamy zaručeně utlumí každou bolest každému stejně dobře pomohou. Myslím, že je zbytečné utrácet peníze za něco co není jisté, že skutečně pomůže konkrétnímu člověku jeho bolest utlumit. To co někomu velmi dobře pomáhá tlumit bolest nemusí někomu jinému proti bolesti vůbec pomoct. Pokud ta bolest zad je už déletrvající tak by bylo lépe s tím zajít k lékaři aby člověka vyšetřil a určil nějakou vhodnou léčbu nebo předepsal něco proti bolesti, ale ani to nemusí být zárukou, že bolesti dokáže člověka zbavit. Já chodím po doktorech kvůli časté bolesti ruky a za krkem už asi 2 roky. Vyzkoušeli na mne už kde co, ale prozatím nic z toho mi příliš nepomohlo. Docela dost se obávám, že nakonec mi to budou chtít řešit operací páteře. Nyní jsem začal chodit do nemocnice na infuze a jsem zvědavý jaky efekt to bude mít, ale příliš velkou naděj, že by mi to pomohlo tomu nedávám.

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod Speed_dead » 23 dub 2016 02:19

Nedávno mě řádně chytly záda. Dost pomohl nahřátý saček s gelem. Ale pokud má v tom zánět, tak teplo jí ještě přitíží!
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Scott58
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod Scott58 » 19 říj 2016 11:05

Mě třeba přijde taky dobrý nápad takový ten rehabilitační polonafouklej balonek, jestli má sedavý zaměstnání tak je super dát si ho za záda.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bolest zad, nějaký přípravek?

Příspěvekod karlos » 19 říj 2016 11:38

Myslím, že Volvo1971 neřešil avízované narozeniny půl roku dopředu, takže je to dávno pasé...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový herní pc - bolest v krku
    od ashx » 27 kvě 2023 11:25 » v Vše ostatní (hw)
    10
    1423
    od Mr. Incognito Zobrazit poslední příspěvek
    28 kvě 2023 11:20
  • Nějaký sw na zjištění stáří
    od Stenatko » 18 čer 2023 19:14 » v Vše ostatní (sw)
    4
    1481
    od Stenatko Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 14:50

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů