Zkušenost s Balíkovnou

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Strakery
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 22
Bydliště: Žiji ve městě vína a okurek. :)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod Strakery » 16 úno 2022 21:44

Ahoj, má někdo zkušenost s Balíkovnou ?

Na jejich stánkách píšou, že : "na místě nelze platit kartou, ale můžete zaplatit předem kartou online". To nějak nechápu, jako Balikovna posílá učet na který jim to jde zaplatit nebo se to řeší přes odesilatele ?

Nečekal jsem, že někdo dneska nepřijímá platbu kartou. Pro mě je to zas komplikace, protože mohu vybrat jen 10 tisíc za den a musím kvůli tomu do města.
AMD Ryzen 7 5800X3D MSI RX 6750 XT GAMING X TRIO12G + ASUS TUF 3060 Ti MSI MAG B550 TOMAHAWK Noctua NH-D15S chromax G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz 2x SSD_ Fractal Design ION+ 2 Platinum860W CZC.Gaming Lantern

MSI Gaming Optix MAG301RF (WFHD) + ASUS TUF Gaming VG289Q (4K) + OLED LG.
beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm + Koss PORTA PRO + QCY T13

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10914
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod zeus » 16 úno 2022 22:45

Na jejich uvodni strance pisou trochu vic...
Jak můžu v Balíkovně platit?
Poštovné za odeslání balíku zaplatíte dopředu online. Dobírku zaplatíte v Balíkovně na poště kartou i hotově. V Balíkovně mimo poštu zaplatíte přes odkaz v e-mailu, že je balík připravený k vyzvednutí nebo v hotovosti na místě. Dobírku zaplatíte i ve sledování balíku pod tlačítkem zaplatit kartou.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
Strakery
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 22
Bydliště: Žiji ve městě vína a okurek. :)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod Strakery » 17 úno 2022 00:04

Aha, tak ta možnost se asi objeví, až balík dorazí na místo. Momentálně nic nevidím. Proto, mě to tak zaskočilo.

Díky za informaci :)
AMD Ryzen 7 5800X3D MSI RX 6750 XT GAMING X TRIO12G + ASUS TUF 3060 Ti MSI MAG B550 TOMAHAWK Noctua NH-D15S chromax G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz 2x SSD_ Fractal Design ION+ 2 Platinum860W CZC.Gaming Lantern

MSI Gaming Optix MAG301RF (WFHD) + ASUS TUF Gaming VG289Q (4K) + OLED LG.
beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm + Koss PORTA PRO + QCY T13

Uživatelský avatar
Strakery
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: leden 22
Bydliště: Žiji ve městě vína a okurek. :)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod Strakery » 17 úno 2022 15:50

Jo já mam dost. Balíkovna : Váš balík jsme z provozních důvodů museli uložit na jiném ukládacím místě. Omlouváme se! a koukám, že to prostě je uložený na český poště a u toho "Možnost platby kartou na výdejním místě."

Hlavně, že jsem si pro jistotu ty peníze vybral.
AMD Ryzen 7 5800X3D MSI RX 6750 XT GAMING X TRIO12G + ASUS TUF 3060 Ti MSI MAG B550 TOMAHAWK Noctua NH-D15S chromax G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz 2x SSD_ Fractal Design ION+ 2 Platinum860W CZC.Gaming Lantern

MSI Gaming Optix MAG301RF (WFHD) + ASUS TUF Gaming VG289Q (4K) + OLED LG.
beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm + Koss PORTA PRO + QCY T13

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod mmmartin » 17 úno 2022 17:16

Balíkovna je služba, kterou se Česká pošta snaží konkurovat Zásilkovně, ale její snaha je marná. Pokud má některý e-shop Českou poštu jako jedinou možnost dopravy a je to jediný e-shop, který to zboží má, pak se prostě bez toho zboží musím v zájmu svého zdraví obejít. :crazy:
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenost s Balíkovnou

Příspěvekod petr22 » 17 úno 2022 18:18

Platit kartou lze ve vsech pripadech. Balikovna, posta i ridici pred domem.

Ulozeny na Cesky poste znamena, ze to dostanes u stejneho okenka, jen je treba vystat frontu, protoze
Balikovna je vyrizovana prednostne - ty nastvane pohledy lidi ve fronte, kdy po zadani kodu nakracim primo
k okenku, protoze jsem na rade.

Doruceni do Balikovny je take levnejsi, nez do ruky nebo na postu, ale neni realizovatelne u jakehokoliv zbozi,
pokud je to prilis velke, jde to jen jako balik do ruky nebo na postu.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti