Zpráva pro hlavního admina Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 21:56

Dobrý den Pane Jiří Dobrovolný (ltb - site administrátor)

velice jsem rád že jste mi zablokoval nick filip.sedivy , sice nevím vůbec proč a ani se po tom nedopátrám protože neodpovídáte mi na email .



Hádám že mi stejnak zabanujete na tento nick

/upraveno! Soukromé informace nemusíš šířit! memphisto

//Ltb: přesunuto zpět do vše ostatní, aby nám to "nešpinilo" sekci připomínky k fóru...
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod memphisto » 17 říj 2010 22:03

Ty se ještě tak hloupě ptáš?! Napřed spamuješ, několikrát jsi byl na to upozorněn! Lezeš do sekce HijackThis. Já jsem se tě zastal a udělal jsi ze mně debila a ještě jsi sprostý na moderátory skrze SZ?! Chlapečku, začni se konečně chovat úměrně svému věku jinak zpláčeš nad výdělkem a budeš bit jak žito! Já jsem se ti ke všemu vyjádřil a přijal si to a jak se chováš?! Naprosto naopak! Sorry, ale s tebou mi už opravdu došla trpělivost. Několikrát jsi byl varován, že jsi v hledáčku a stejně si děláš svoje. BAN ti přeji a tímto jsi pro mě vyřešen! Doufám, že už s tebou nikdy nebudu mít tu "čest" se setkat :evil:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 22:05

Nevím, co tím sleduješ, když sem pověsíš adresu admina :roll: memphisto
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod Romaine » 17 říj 2010 22:07

Koukám, že to při registraci bude chtít IQ test :evil:
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 22:10

Podpis už změnit nejde !!!!! :lol:
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod Žbeky » 17 říj 2010 22:10

Ale jde...

\\Jinak jsi sám proti sobě. Až se někdy někde budeš ucházet o zaměstnání a oni hodí tvé jméno do googlu (dnes již docela běžné) aby se o tobě něco dozvěděli, tak jim tu jen naskočí, jak se dokážeš chovat. Ti se asi budou divit na jakou úroveň dokážeš klesnout
Naposledy upravil(a) Žbeky dne 17 říj 2010 22:13, celkem upraveno 1 x.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 22:11

hmmm :D
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod samotarrk » 17 říj 2010 22:11

Všechno zlé je k něčemu dobré. Aspoň vidíme, že BAN dostal právem. Zaslouží si ho.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 22:13

Neboj , dostaneš taky BAN
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod memphisto » 17 říj 2010 22:14

Když už tedy tak poukazuješ identitu, tak co se pobavit nad tvým Facebookem :lol:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod Žbeky » 17 říj 2010 22:16

Tak tomu říkám útěr :lol: Pěkný tričko :lol:
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

test123
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: říjen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zpráva pro hlavního admina

Příspěvekod test123 » 17 říj 2010 22:16

Ja Facebook nemám ty *censored*
Tento účet založil filip.sedivy (email filip.sedivy@volny.cz nebo filip.sedivy@email.cz), aby se pomstil vulgárními nadávkami a útoky za to, že dostal trvalý BAN za několikaměsíční problémy na tomto fóru...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Soubory na ikoně excel hlavního panelu Příloha(y)
    od VOM » 03 led 2024 19:28 » v Kancelářské balíky
    3
    1081
    od VOM Zobrazit poslední příspěvek
    05 led 2024 10:46

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů