Shanim mobil/pda/smartphone. Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 14:44

Co se tyce iPhonu, ten bych si nevzal uz z principu. Nesnasnim komercni zalezitosti. A navis si myslim ze toto je nehorazne predrazena komercni zalezitost. Hry nehraju, integrovana baterie se mi nelibi. Potreba externich aplikaci je take pruda(faktem je, ze se daji vzdy nekde sehnat zadarmo to je fakt, ale uz ta otrava s tim mi za to nestoji).
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 26 bře 2009 14:53

rozhodne bych se nebal toho Touch HD, jak navrhoval mike007. 3G bych se nebranil, protoze jsme jedna z mala evropskych zemi, kde 3G net mobilnich operatoru neni standard. casem urcite bude po cele CR. zatim je jen ve vetsich mestech. vysouvaci klavesnici povazuji za hodne velke plus. sice pridava na hmotnosti, ale pise se na ni luxusne. na softwarove se stylusem pise blbe ci dokonce prsty na ni psat je katastrofa.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

!_UK@$
Level 2
Level 2
Příspěvky: 181
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod !_UK@$ » 26 bře 2009 15:19

Ja bych jednoznacne doporucoval iPhone. Co jsem zatim videl ruzne ostatni smartphony s touch displayem, tak v 90 % se jedna jenom o trapnou napodobeninu. Souhlasim ze se jedna o komercni zalezitost, ale to nic nemeni na tom, ze iPhone byl "proste prvni". Temer vsechny softwarove nedostatky se daji vyresit instalaci aplikaci tretich stran (MMS, Copy & Paste, posilani souboru pres Bluetooth). Navic mas k dispozici appstore, kde se daji koupit nebo zadarmo stahnout aplikace temer na cokoliv te napadne. Dalsi hodne kritizovanou veci je velka uzavrenost filesystemu, ktera se ale da uplne jednoduse obejit nahranim upraveneho firmwaru, kde pak muzete v systemu menit co chcete. Ja sam iPhone pouzivam uz pres rok a nemuzu si stezovat. A kdyz uz tady zminujete HTC, tak jsem si vzpomnel na jednoho uzivatele z iPhone fora: "Nemam rad lidi, ktery kritizujou iPhone a pritom pouzivaji jeho klon" A bezesporu nektere HTC klonem jsou.
Naposledy upravil(a) !_UK@$ dne 26 bře 2009 15:22, celkem upraveno 1 x.
CPU: AMD Athlon A64 X2 6000+ & Cooler Master Hyper 212, MB: Gigabyte GA-MA790X-DS4, GPU: ATI Powercolor Radeon HD4850 512 MB & Accelero S1 rev.2, RAM: A-DATA DIMM 4096MB, HDD: Samsung SpinPoint F1 640 GB, Zdroj: Enermax Pro 82+ 425W, OS: Windows XP Professional

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 15:22

Jak jsem uz predestrel, HTC Touch HD je pro me prilis drahy. iPhonu bych se rad vyhnul. A i kdybych se do nej chtel uvrtat, plati pro nej totez co pro HTC. Vysoka cena.
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1389
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod šulda » 26 bře 2009 16:22

Moriss píše:Jeste se divam na nokii E66. Opravdu dobry pomer cena/vykon. Ale zase navigace zdarma jen na 3 mesice. a prumerny fotak. A opet chybi prehravani "kloudneho videa". Ale to by snad zase tak nevadilo.


Navigace není problém a video ve formátu avi taky ne, všechno se dá doplnit aplikacema :wink: iPhone je stupidní hračka a navigaci nezvládne :?

Edit: Opravuji - pro iPhone navigace ještě není :lol:
Naposledy upravil(a) šulda dne 26 bře 2009 16:35, celkem upraveno 1 x.
Člověk se pořád učí.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 26 bře 2009 16:34

!_UK@$ píše: A kdyz uz tady zminujete HTC, tak jsem si vzpomnel na jednoho uzivatele z iPhone fora: "Nemam rad lidi, ktery kritizujou iPhone a pritom pouzivaji jeho klon" A bezesporu nektere HTC klonem jsou.


A kdo přišel první s dotykovým displayem? iPhone nebo HP, HTC, E-Ten? :roll: Jediné, co tak možná "přebrali" je vzhled a to je tak asi vše. Hold někdo nepochopí, že když si koupím mobil za cca 10k, tak aby už měl standardní funkce v sobě a né přes aplikace, nahrávání souborů kdekoliv přes kabel a né přes iTunes, vyměnit baterii kdykoliv se pokazí a né ho posílat někam do tramtárie, když nefunguje :roll: Hold bych nebral iPhone ani zadarmo. Spíš ho beru jako iPod s přídavnými funkcemi, ale jako telefon rozhodně ne. Očividně masáž reklamou ještě teď nepolevila a nachytávají se další a další lidé a drží se hesla: "Kdo nemá iPhone není dostatečně IN (či dokonce EMO)!"
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

!_UK@$
Level 2
Level 2
Příspěvky: 181
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod !_UK@$ » 27 bře 2009 18:40

Tak iPhone je stupidnini hracka jak pro koho, me treba bohate staci. Bez funkci ktery nema muzu zit, a funkce ktery ma jsou dotazene do dokonalosti. A co se tyce doinstalovavani aplikaci, tak to je pro me spis plus, rozhodne mi to nevadi. A jeste k tomu kdo prisel prvni s touch displayem: Tak to nevim, ale prvni mobil s touch displayem pres cely telefon a skoro bez tlacitek byl iPhone, a o tom nema cenu se hadat. Hold nekoho stve, ze ma takovej uspech
CPU: AMD Athlon A64 X2 6000+ & Cooler Master Hyper 212, MB: Gigabyte GA-MA790X-DS4, GPU: ATI Powercolor Radeon HD4850 512 MB & Accelero S1 rev.2, RAM: A-DATA DIMM 4096MB, HDD: Samsung SpinPoint F1 640 GB, Zdroj: Enermax Pro 82+ 425W, OS: Windows XP Professional

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 19:45

Tak tos mě pobavil :lol: Mám doma asi 4? roky staré HP a to má jen touch display a dole 2 tlačítka na příjmutí a položení hovoru :lol: Jinak úspěch iPhonu mě nijak nevzrušuje, ale udivuje mě spíš hloupost lidí, co všechno musí mít a jaké nehorázné peníze za to vyhodí jen aby byli co nejvíc IN (EMO) :? A iPhone zrovna mezi tyhle věci patří. Jinak před iPhonem byly dávno PDA jen s dotykovým displayem. iPhone vyčnívá jen tím svým ovládáním.To uznávám že je dobré
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1389
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod šulda » 27 bře 2009 22:52

Myslím že je jedno kdo s čím přišel jako první a důležitý je co komu vyhovuje. Už sem měl tu možnost porovnávat a určitě s tím mám o hodně větší zkušenosti než s PC :lol: ale i tady se najdou lidi co o tom něco ví viz. memphisto
!_UK@$: Dokonalost a úspěch je o něčem jiným :P
Příští test N97 :evil:
Naposledy upravil(a) šulda dne 27 bře 2009 23:30, celkem upraveno 1 x.
Člověk se pořád učí.

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod mike007 » 27 bře 2009 23:21

Můj kamarád si koupil Iphona a už ho měl 2x v servisu. Já bych ho nechtěl ani zadarmo, natož za tak nehorázný peníz.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Screpheep
Level 3
Level 3
Příspěvky: 594
Registrován: říjen 08
Bydliště: B-side (Praha)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Screpheep » 27 bře 2009 23:43

Tak kámoš má HTC touch HD, a co sem viděl tak to umí bezvadný věci, když jsme např jeli z lyžáku, navigovalo to přes rakousko, německo a česko, a ani 1x se to nezpozdilo. Má taky o "zařízeních s windows mobile" celkem úspěšné stránky http://stahovat.okamzite.eu



no a když už iphone......
Přílohy
apple-iphone-3g-vs-cihla-brick-small.jpg

Uživatelský avatar
bohnice05
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 951
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod bohnice05 » 27 bře 2009 23:57

Zdravím , mám HTC S710 má myslím 200 mhz procesor, 64 MB RAM... no funkce má velice dobré, wi-fi chytám slušně, díky výsuvné klávese a přtočení displeje se lépe prohlíží třeba právě net a nebo rychleji píšou sms... když si tam hodím 2 GB mircoSD kartu tak si na ni můžu dát filmy atd a ty se na tomto rozlišení dají třeba v autobuse už sledovat (když se obraz zase přetočí). Vcelku spokojenost. Ale ! A to je obrovské ale... ten procesor je zatraceně málo... přetočení displeje čili vytažení klávesy zabere asi 10 s... potm když třeba načítáte Java emulátor třeba na spuštění slovníku trvá to i několik minut !!! :mad: to je asi nejhorší děs ... TEn procesor prostě stojí za starou bačkoru. Tímhle chci poukázat ať si určitě nevemeš Smartphoun s procesorem, který by měl tak malý takt...
Jsem Apple ovce :lol:.

Jinak mám tuhle sestavu:
MB: MSI B450 TOMAHAWK MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, GPU: GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC 8G, RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200, SSD: Kingston A2000, M.2 - 1TB, Skříň: Be quiet! Pure Base 500, PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Sháním RAM
    od liborek » 11 úno 2024 18:10 » v K: Hardware
    0
    4010
    od liborek Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 18:10
  • Sháním case NZXT S340
    od Ryo » 05 říj 2023 09:23 » v K: Hardware
    1
    5254
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 09:54
  • Sháním aplikaci pro 2-faktorové ověřování win+android
    od rhsCZ » 16 úno 2024 17:38 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1876
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 18:07
  • Sháním větráky Corsair Air Series Quiet Edition
    od Ryo » 26 zář 2023 19:10 » v K: Hardware
    0
    4195
    od Ryo Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 19:10
  • YouTube mobil
    od ShadowWord:Pain » 29 črc 2023 13:36 » v Vše ostatní (sw)
    4
    2228
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    29 črc 2023 16:14

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti