Honor 7 Mystery Grey - Power button nereaguje, proč?

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Honor 7 Mystery Grey - Power button nereaguje, proč?

Příspěvekod strangereu » 15 úno 2018 09:33

Ahoj,
stala se mi taková nepříjemná věc.

Pracoval jsem s vteřinovým lepidlem, které bylo lehce zatuhlé, tak jsem jej trošku zmáčkl a najednou vyprsklo a naneštěstí jsem měl poblíž svůj mobil, který to odnesl nebo resp. to odneslo tlačítko pro ovládání hlasitosti, které se zaseklo pro + i - ve spodní poloze, takže hlasitost furt lítala nahoru a dolu a tím pádem nešlo mobil ani zamknout, protože tlačítko pro hlasitost v kombinaci s power buttonem má přidělené funkce v mobilu, např. screen.
No... Tlačítko jsem se pokoušel odseknout zvenčí, ale nepovedlo se, takže jsem byl nucen vysunout sim kartu a povolit pojistný šroubek, který držel celý zadní kryt. Šroubek jsem tedy povolil a celý kryt zlehka vypáčil nehtem od palce, takže nedošlo k žádnému poškození.
Když se mi povedlo kryt sundat, tak jsem vycvaknul tlačítko pro ovládání hlasitosti společně s power buttonem (jsou propojené) a tlačítko pro ovládání hlasitosti očistil, aby mohlo volně chodit v drážce v krytu.
Během toho jsem zkontroloval i zda se lepidlo nedostalo někam dál a nedostalo, bylo pouze na povrchu tlačítka, ale nikde dál již nebylo, tak jsem tedy mobil uzavřel a vyzkoušel... Všechno fungovalo normálně; ovládání hlasitosti pracovalo tak, jak mělo a dokonce i power button normálně a svižně pracoval.
Ještě večer, když jsem si šel lehnout, tak vše fungovalo, jak mělo, ale ráno když jsem se probudil, tak mi skoro nešlo odemknout mobil... Tlačítko jsem mačkal, cvakalo, dotýkalo se kontaktu, ale mobil se neodemykal, tak jsem jej takhle zmáčkl asi 5x a najednou se mobil odemkl. Pak když jsem zkoušel mobil uzamknout, tak to opět nešlo a musel jsem tlačítko zmáčknout několikrát...
Co jsem ale zjistil je to, že pokud se mi povede mobil odemknout/uzamknout a pak tlačítko mačkám opakovaně, tak se normálně odemyká i zamyká během okamžiku, prostě tak, jak má... Ale když na ten mobil pár minut nesahám a pak jej chci znovu odemknout, tak musím tlačítko opět několikrát zmáčknout, aby to začalo fungovat...

Nevíte, čím by to mohlo být?
http://screenshare.cz/

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Crucial Ballistix Sport LT Grey 16GB (2x8GB) DDR4 3000
    od šulda » 20 črc 2023 18:45 » v P: Hardware
    1
    1857
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 12:56
  • nereaguje Start
    od maathes » 01 led 2024 20:55 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    753
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    01 led 2024 21:58
  • Mám problem kernel power 41 (63)
    od michal35542 » 04 črc 2023 19:15 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1333
    od michal35542 Zobrazit poslední příspěvek
    11 črc 2023 20:26
  • Chyba - Událost 41, Kernel Power Příloha(y)
    od WolfGunCZ » 01 črc 2023 01:10 » v Problémy s hardwarem
    1
    896
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    01 črc 2023 07:34
  • Lenovo G510 problém tlačítka power
    od Bary-Jan » 30 pro 2023 15:28 » v Problémy s hardwarem
    6
    773
    od Bary-Jan Zobrazit poslední příspěvek
    31 pro 2023 18:47

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů