APP Samsung Internet Browser

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Arnix
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: srpen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Arnix » 05 dub 2019 09:47

Nazdar, už uvedená app mi spôsobuje problém z telefónom.Ide o to ,že app je totálne spomalená,reakcie tlačidiel v samotnej app reagujú z oneskorením,zadrháva sa inetrnet pri posúvaní stránok na hor a dolu,vyslovene to niekedy zamrzne.Keď idem niečo písať cez net klávesnica vybehne opäť z oneskorením.Najzaujímavejšie je ,že ,keď app vypnem tak tá niekedy nereaguje ,alebo až po chvíli.Keď sa mi ju konečne podarí vypnúť zmiznú mi všetky ikony z plochy a až po chvíľke sa zasa objavia.S iným prehliadačom takýto problém neni z googl chrome.App som aktualizoval a vôbec nepomohlo,vymazal som aj všetky dáta,históriu a všetko čo som mal v app uložené,ale ,bez zmeny.Odinštalovať sa nedá ,lebo je súčasťou androidu,vďaka za každú radu.
Naposledy upravil(a) Arnix dne 05 dub 2019 11:27, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Skeleton
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 743
Registrován: říjen 12
Bydliště: Kutná Hora
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Skeleton » 05 dub 2019 10:27

Mám ty samé problémy touhle aplikací po aktualizaci, kterou jsem provedl včera. Nezbývá nic jiného než počkat na další aktualizaci. Samsung se snaží všechny aplikace designově upravit pro nový ONE UI, ale aplikace mají problémy, které dřív neměly.
► Zobrazit spoiler

Arnix
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: srpen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Arnix » 05 dub 2019 11:21

No,ale ja som to mal ešte pred aktualizáciou,konkrétne včera to začalo.Ja som to až následne aktualizoval v domnení ,že to vyriešim a nič.

Uživatelský avatar
Skeleton
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 743
Registrován: říjen 12
Bydliště: Kutná Hora
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Skeleton » 05 dub 2019 13:36

Chtělo by to ještě napsat, jaký máš přesný model mobilu a verzi Android. Podle mého soudu je to samotnou aplikací a její neodladěností. Chce to jen jedno, čekat na další aktualizaci...
► Zobrazit spoiler

Arnix
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: srpen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Arnix » 05 dub 2019 13:51

Samsung S5 Neo android 6 no je otázka ,kedy bude ďalšia aktualizácia.Tá môže byť aj o rok to ďakujem pekne.

Uživatelský avatar
Skeleton
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 743
Registrován: říjen 12
Bydliště: Kutná Hora
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Skeleton » 05 dub 2019 15:16

Tak tady bych zauvažoval nad koupí něčeho novějšího, při jenom 2GB RAM už je vcelku málo na dnešní dobu a ke všemu už není tento model dávno podporovaný co se aktualizací týče. Neříkám, že to může být hlavní věc, proč se ti ta aplikace seká, ale je to jedna z možností. Možností je na netu pohledat předchozí verzi, která se nesekala a tu nainstalovat.
► Zobrazit spoiler

Arnix
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: srpen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: APP Samsung Internet Browser

Příspěvekod Arnix » 06 dub 2019 10:01

Tak som to nakoniec vyriešil,kto by mal podobný problém tak toto je riešenie aspoň v mojom prípade.Mám Samsung S5 Neo,android 6 ,takže problém môže byť ,len v starších systémoch. Pravdepodobne dochádza zahlcovaniu ram ,keďže som si všimol ,že je na 100% vyťažená,ja mám iba 2GB.
Jednoduché riešenie v mojom prípade bolo vypnutie Adbloc Plus (3. na obrázku) Neviem prečo ,keď som ho doteraz používal roky,ale zrejme bol aktualizovaný a tam to môj systém,respektíve ram nezvládal,pravdepodobne bol náročnejší na hardwér.
Vyskúšal som aj (2 v poradí) z rovnakým efektom čiže to blbo.Nakoniec som nainštaloval hneď,ako prvý ponúkaný (1 Adbloc Fast) a všetko funguje ,ako má.Porípade kto máte tento problém vyskúšajte staršiu verziu vášho blokovača reklám,savana.
Obrázek


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Bug u samsung tabletu
    od AnnaLee123 » 27 říj 2023 10:00 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1941
    od AnnaLee123 Zobrazit poslední příspěvek
    27 říj 2023 10:00
  • SSD Samsung 980 PRO - chladič
    od metropolisCZ » 31 srp 2023 23:14 » v Vše ostatní (hw)
    19
    2450
    od metropolisCZ Zobrazit poslední příspěvek
    03 zář 2023 12:28
  • Samsung A52 5G preblikujuca obrazovka
    od Alvakim04 » 26 črc 2023 05:58 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    2741
    od Baronjame86 Zobrazit poslední příspěvek
    02 srp 2023 11:47
  • Samsung Galaxy S23 vs Xiaomi 13
    od LiamEvans210 » 19 kvě 2023 11:09 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    2051
    od stranger0569 Zobrazit poslední příspěvek
    28 lis 2023 20:11
  • Samsung A12 problém s volaním
    od 28nitro28 » 30 pro 2023 12:41 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    773
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 16:34

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti