Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu? Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod jarajarda » 10 srp 2019 14:48

Při dodatečných úpravách kontaktů v seznamu kontaktů ve SmartPhonu (symbol tužky - editace) jsem zjistil, že můžu přidělit specifickou vyzváněcí melodii, nebo i fotku volajícímu jen v případě, že je před symbolem tužky vlevo, symbol hvězdy.

Jak onu hvězdu můžu přidat i dalším kontaktům, v seznamu telefoních kontaktů (číslel).
Kontakty s touto hvězdou (Podotázka: Hvězda může být buďto vyplněná nebo nevyplněná. Co mi to oznamuje?).

Jakmile má takový kontakt onu hvězdu, tak ve formuláři kontaktů přibudou další kolonky.
(Je mi jasné že kontakty mohou být buď na SIM kartě nebo v paměti telefonu).

Zná někdo odpověď? Děkuju za ni.
Naposledy upravil(a) jarajarda dne 10 srp 2019 20:23, celkem upraveno 4 x.

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod dvorakj » 10 srp 2019 14:50

nazdar, jaky mas telefon?
hvezda znaci oblibeny kontakt

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod jarajarda » 10 srp 2019 14:55

Mám SmartPhone DOOGEE X5pro s Android 5.1

Tak jinýmy slovy: Jak si oblíbit i další kontakty? Ne všechny, ale třeba jen 10 kontaktů..

Dodatečně přidáno po 1 hodině 46 minutách 26 vteřinách:
Nikdo neví jak na to?

Dodatečně přidáno po 2 hodinách 32 minutách 24 vteřinách:
Je to vůbec možný? Takovejch lidí to čte a nikdo nic? Přitom mladý si s tím všude na zastávkách, na ulicích, ve vlacích a autobusech pořád hrajou..

Dodatečně přidáno po 5 hodinách 28 minutách 49 vteřinách:
Dávám fakt asi těžký otázky...

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10913
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod zeus » 11 srp 2019 10:14

A/ Nedavas tezky otazky, nybrz jsi netrpelivy!
B/ Mlady si s tim sice porad hrajou, ale malokdo z nich ma takovy aparat jako ty.
C/ Pokud jsi na to zatim vlastni logikou neprisel, tak obecne lze hvezdu pridelit pouze kontaktum mimo SIM. A 'oblibis' si ho prave 'vyplnenim' one hvezdicky.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod mmmartin » 11 srp 2019 10:45

neobjeví-li se na váš problém delší dobu odpověď, přidejte odpověď typu „Napadlo vás něco?“ nebo „Neznáte někdo odpověď?“ do vašeho tématu. Vaše téma se tak dostane "zpět na výsluní" mezi X nejaktuálnějších témat fóra, čímž je možné zvýšit šanci úspěšného dořešení. Nezapomínejte však na to, že fórum není chat, proto nepřidávejte do svého tématu více vlastních "odpovědí" za sebou, zejména ne v krátkém časovém úseku (např. v průběhu 1 hodiny). Frekvence vytáhnutí jednou za 24 hodin (vyjma opravdu kritických situací) by měla být postačující

Zdroj: Pravidla fóra
Jak bylo výše zdůrazněno, je nutné vložit odpověď. Doplnění původního příspěvku nestačí k tomu, aby se vrátil do TOP 60.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod jarajarda » 11 srp 2019 18:33

Pro zeus Na to jsem si ale musel přijít sám, protože nikdo odsud mi to ku mému překvapení nenapsal, ač si to přečetlo 150 lidí. Jen to prosím tě nesváděj na telefon co mám. Vím že výmluva musí být vždy po ruce. Nevím proč do toho mladý pořád čumějí když nic nevědí...

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod Michael850 » 11 srp 2019 18:45

To bude asi tím, že u většiny kromě tebe jsou nějaké hvězdičky u kontaktů úplně ukradené a je to to poslední, co mají potřebu řešit...

Dodatečně přidáno po 5 minutách 8 vteřinách:
Jinak u mě jde "ohvězdičkovat" úplně každého, ať už je uložený v telefonu nebo na SIM, kdekoliv, takže to potom asi opravdu bude tím aparátem, ovšem k čemu je to dobré netuším, asi jenom abys měl oblíbené kontakty hned "po ruce" v jiné složce a nemusel je furt vyhledávat v nějakém napěchovaném seznamu kontaktů, protože vyzvánění mi jde taky nastavit u každého jiné, oblíbenec neoblíbenec, není důvod, aby to na možnost jeho nastavení mělo nějaký vliv, takže chyba bude asi někde jinde než u lidí na fóru, možná bych ho začal první hledat u jeho majitele, který ho očividně neumí používat.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod mmmartin » 11 srp 2019 23:01

jarajarda: Možná bych i pochopil tvé zklamání z toho, že se ti problém nepodařilo vyřešit v době, kterou ty považuješ za přiměřenou, ale co nepochopím je, že volíš komunikační styl, který v ostatních může ochotu pomoci utlumit.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10913
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?

Příspěvekod zeus » 12 srp 2019 09:56

jarajarda píše:Na to jsem si ale musel přijít sám

Tak proc jsi nenapsal, ze mas vyreseno?! Nemusel jsem si zbytecne osoupavat klavesnici...
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

jarajarda
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: únor 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak na symbol hvězdy ve SmartPhonu?  Vyřešeno

Příspěvekod jarajarda » 12 srp 2019 10:15

Už jsem to vyřešil. Pomocí stažené aplikace Kontakty jsem si čísla ze SIM vyexportoval do telefonu a ty na SIM pak zlikvidoval. (Můj telefon nemá žádnej Import/Export kontaktů. Ta stažená aplikace však ano). Voják se stará - voják má!

Dodatečně přidáno po 4 minutách 58 vteřinách:
Pro zeus B/ Mlady si s tim sice porad hrajou, ale malokdo z nich ma takovy aparat jako ty. --- Poněkud alibistická až dětinská argumentace ---

Dodatečně přidáno po 7 minutách 7 vteřinách:
Děkuju všem kteří se snažili poradit, i těm kteří se snažili ze mě udělat vola a celou věc považuju za uzavřenou.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů