Obnova paměti Huawei mate 10

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnova paměti Huawei mate 10

Příspěvekod petr22 » 09 úno 2020 11:52

Prave proto se ty fotky mely ZALOHOVAT a ne jednou, ale pravidelne.

Nebo myslis, ze tento fakt nejak zazracne zaridi ze se fotky znovu objevi ? Vsichni kdo po
me chteji obnovit data z cehokoliv na tom maji dulezita data za poslednich nekolik let a o
jedine medium kde jsou data ulozena se zacnou bat az kdyz medium prestane fungovat (!).

Vis, kolikrat jsem uz toto videl ? Uzivatel ma vse naprosto na haku, nic neresi, nezajima se,
a najednou - jeeeeee ? Kde mam data ? Proto kazdemu kdo mi donese jakekoliv medium
ze chce obnovu ze tam "ma" data rikam ze tam "mel" data, protoze obnova neni nikdy jista.

Zrovna v patek jsem obnovoval data z karty ve fotaku, kde byly dovolene za posledni 3 roky
a kde poskodil filesystem kdyz uzivatel dal presunout ve Windows fotky z fotaku pripojeneho
pres USB na flashdisk, to spadlo a data najednou nebyla nikde. Obnovit se nastesti povedlo
vse, protoze se jako prvni zeptal me co ma delat (na nic nesahat, nezapinat a prinest).

Jestli to obnovi specializovana firma se da zjistit jedinym moznym zpusobem - kontaktovat
nekterou z tech firem.

Z nasi strany uz neni co resit kdyz uzivatel ignoruje vsechny zakladni postupy jak predejit
ztrate dat. Murphy - Murphy byl jeste optimista.

Treba Apple se snazi myslet za uzivatele a automaticky nahrava fotky do cloudu kdyz je telefon
pripojeny na wifi, takze kdyz se s founem neco stane, fotky jsou tam.

Reklama
amirinda
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 678
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnova paměti Huawei mate 10

Příspěvekod amirinda » 09 úno 2020 15:28

Zkus se podívat na XDA, jestli tam není něco o rootu. Jinak má uživatelka smůlu, jak jsem psal, i kdyby někdo ty fotky vytáhl, tak budou zašifrované a "odemknou" se až odemčením telefonu. Něco jiného je karta SD.

Jo zlatý doby, kdy měl telefon pár giga místa, to musel člověk pořát tahat do PC, aby mohl fotit dál :-)
Loni jsem tu měl dvě holčiny co břečely, že maj v telefonu fotky dětí asi za tři roky (několikrát jsem jim říkal ať si udělaj zálohu), u jedné se mi povedlo fotky vytáhnout a druhá je měla na kartě SD a až specializovaná firma je vytáhla, ale stálo to 10000,-!
To jen tak pro info.

Pyrotechnik
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: říjen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnova paměti Huawei mate 10

Příspěvekod Pyrotechnik » 09 úno 2020 19:03

Já tohle všechno vím. A od Apple mám osobně vše a všechno zálohovaný. Kamarádce jsme řekl hned že je to její chyba a že záloha je nutná na každém zařízení i notebook. Ale jak říkáš uživatel neřeší dokud o to nepřijde. Poslední dva večery jsme se to snažil obnovit a nic. Jak bylo řečeno z SD karty když se sní po smazání nic nedělalo to je celkem sranda i HDD jsem obnovoval a 90% dat úplně v pohodě, ale tohle je horší proto jsme se zeptal abych se spíš ujistil v tom co jsme věděl abych měl jistotu že jsem udělal co jsme mohl. Ještě zkusíme nějakou specializovanou firmu. Za zeptání nic nedá. Každopádně díky za reakce.

amirinda
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 678
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obnova paměti Huawei mate 10

Příspěvekod amirinda » 09 úno 2020 22:13

Jasný, tak držím palce. Tam není ani problém s vytažením dat, ale s tím šifrováním.
Nezálohuje ten, který ještě o data nepřišel...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnova síť. komponentů v domě Příloha(y)
    od tuningrob » 23 dub 2023 10:35 » v Sítě - hardware
    27
    3487
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 kvě 2023 11:08
  • Test pamětí Příloha(y)
    od Zakk » 14 čer 2023 20:12 » v Problémy s hardwarem
    6
    2432
    od Zakk Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 21:35

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti