Obnova paměti Huawei mate 10

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Pohlaví: Muž

Re: Obnova paměti Huawei mate 10

Příspěvekod petr22 » 09 úno 2020 11:52

Prave proto se ty fotky mely ZALOHOVAT a ne jednou, ale pravidelne.

Nebo myslis, ze tento fakt nejak zazracne zaridi ze se fotky znovu objevi ? Vsichni kdo po
me chteji obnovit data z cehokoliv na tom maji dulezita data za poslednich nekolik let a o
jedine medium kde jsou data ulozena se zacnou bat az kdyz medium prestane fungovat (!).

Vis, kolikrat jsem uz toto videl ? Uzivatel ma vse naprosto na haku, nic neresi, nezajima se,
a najednou - jeeeeee ? Kde mam data ? Proto kazdemu kdo mi donese jakekoliv medium
ze chce obnovu ze tam "ma" data rikam ze tam "mel" data, protoze obnova neni nikdy jista.

Zrovna v patek jsem obnovoval data z karty ve fotaku, kde byly dovolene za posledni 3 roky
a kde poskodil filesystem kdyz uzivatel dal presunout ve Windows fotky z fotaku pripojeneho
pres USB na flashdisk, to spadlo a data najednou nebyla nikde. Obnovit se nastesti povedlo
vse, protoze se jako prvni zeptal me co ma delat (na nic nesahat, nezapinat a prinest).

Jestli to obnovi specializovana firma se da zjistit jedinym moznym zpusobem - kontaktovat
nekterou z tech firem.

Z nasi strany uz neni co resit kdyz uzivatel ignoruje vsechny zakladni postupy jak predejit
ztrate dat. Murphy - Murphy byl jeste optimista.

Treba Apple se snazi myslet za uzivatele a automaticky nahrava fotky do cloudu kdyz je telefon
pripojeny na wifi, takze kdyz se s founem neco stane, fotky jsou tam.

Reklama
amirinda
Level 3
Level 3

Příspěvekod amirinda » 09 úno 2020 15:28

Zkus se podívat na XDA, jestli tam není něco o rootu. Jinak má uživatelka smůlu, jak jsem psal, i kdyby někdo ty fotky vytáhl, tak budou zašifrované a "odemknou" se až odemčením telefonu. Něco jiného je karta SD.

Jo zlatý doby, kdy měl telefon pár giga místa, to musel člověk pořát tahat do PC, aby mohl fotit dál :-)
Loni jsem tu měl dvě holčiny co břečely, že maj v telefonu fotky dětí asi za tři roky (několikrát jsem jim říkal ať si udělaj zálohu), u jedné se mi povedlo fotky vytáhnout a druhá je měla na kartě SD a až specializovaná firma je vytáhla, ale stálo to 10000,-!
To jen tak pro info.

Pyrotechnik
nováček

Příspěvekod Pyrotechnik » 09 úno 2020 19:03

Já tohle všechno vím. A od Apple mám osobně vše a všechno zálohovaný. Kamarádce jsme řekl hned že je to její chyba a že záloha je nutná na každém zařízení i notebook. Ale jak říkáš uživatel neřeší dokud o to nepřijde. Poslední dva večery jsme se to snažil obnovit a nic. Jak bylo řečeno z SD karty když se sní po smazání nic nedělalo to je celkem sranda i HDD jsem obnovoval a 90% dat úplně v pohodě, ale tohle je horší proto jsme se zeptal abych se spíš ujistil v tom co jsme věděl abych měl jistotu že jsem udělal co jsme mohl. Ještě zkusíme nějakou specializovanou firmu. Za zeptání nic nedá. Každopádně díky za reakce.

amirinda
Level 3
Level 3

Příspěvekod amirinda » 09 úno 2020 22:13

Jasný, tak držím palce. Tam není ani problém s vytažením dat, ale s tím šifrováním.
Nezálohuje ten, který ještě o data nepřišel...

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Huawei a google
    od Žolík » 21 říj 2020 10:39 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    503
    od Martab
    21 říj 2020 10:44
  • Nastavení routeru Huawei hg8245h
    od Thor Björnsson » 05 lis 2020 18:07 » v Sítě - hardware
    12
    1429
    od Thor Björnsson
    05 lis 2020 18:47
  • Huawei EchoLife HG8245H slaba WIFI
    od mk7605 » 10 úno 2021 12:54 » v Sítě - hardware
    6
    549
    od ITCrowd
    11 úno 2021 13:51
  • REGISTR a obnova
    od Peva » 19 kvě 2021 18:46 » v Windows 10, 8, 7..
    10
    679
    od Peva
    12 čer 2021 15:18
  • Huawei Y300 zmizela ikona ,,obchod pley
    od vlado33333 » 25 lis 2020 13:39 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    495
    od vlado33333
    25 lis 2020 19:05

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”