Spojení AsusEEE701 s PPC přes Bluetooth BELKIN

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Spojení AsusEEE701 s PPC přes Bluetooth BELKIN

Příspěvekod alias75 » 25 pro 2008 11:03

Ahoj všem.
Mám trohu specifický problém , a docela jsem váhal kam ho zařadit.Snad jsem se trefil.Na internetu jsem našel spoustu návodů , ale žádný mě nefungoval.Říkám si třeba víc hlav víc ví a třeba se zde řešení za pomoci ostatních doberu.

Předně i přesto , že mám XP SP2 tak ve správci nenajdu při připojení Bluetooth Radio Bluetooth.Je to zvláštní.
Každopádně jsem k Belkin dostal i CD s ovladači což je v pořádku a Bluetooth se tváří jako ok.Jenže při spárování s PPC mě ActiveSynch v ASUS EEE nabídně porty pouze COM 9 a 10 . A v PPC při nastavení Bluetooth mohu zapnout jen porty COM 6 a 7 .Při spuštění ActiveSynch mě tedy logisky hlásí , že připojení není možné a spárované zařízení není připojeno.
Ještě dodám , že při pokusu o spárování z PPC vyhodí Belkin hlášku že nejsou žádné porty COM.

Už mě jde z toho hlava kolem.
Zde je jen malý seznam návodů , které jsem zkoušel.Aby jsme tu zbytečně nedávali odkazy , které nám nic neřeknou.
Odkazy na návody , které jsem zkoušel:
Smartmania , Jak nainstalovat a konfigurovat zařízení Bluetooth v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 , GSM4U-Instalace Bluetooth adaptéru pod Windows XP Service Pack 2 , no a spousty dalších , které už nebudu dopisovat.

Snad bude mít někdo náladu a chuť pomoci.
Hezký svátky Všem PC-Helpákům.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Spojení AsusEEE701 s PPC přes Bluetooth BELKIN

Příspěvekod memphisto » 26 pro 2008 01:22

já,když páruju své PPC (HTC TyTN II) přes Bluetooth, tak nezadávám port.jen jsem zaškrtnul povolit bezdrátové spojení a spárovalo se mi to.pokud jsem zadal přímo port, tak se mu moc nechtělo a někdy se nepřipojí ani pomocí kabelu. jinak AS předpokládám, že máš nejnovější verzi
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Spojení AsusEEE701 s PPC přes Bluetooth BELKIN

Příspěvekod alias75 » 01 led 2009 15:34

Ano AS jsem stáhl aktuální verzi.
Na porty jsem se vykašlal a odškrtnul jsem je v AS na EEE , ale když aktivuji AS v PPC tak to napíše , že není aktuální spojení k dispozici.VYpnul jsem i COMODO Firewall a stále nic.
Už mě jde z toho hlava kolem.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Spojení AsusEEE701 s PPC přes Bluetooth BELKIN

Příspěvekod memphisto » 01 led 2009 16:34

mne z toho spojeni jde taky hlava kolem. nekdy to jde OK a nekdy to nemuzu ani za dva dny spojit. dela mi to neplechu jak pres kabel, tak pres BT. hledal jsem i lepsi soft jak AS a bohuzel nic podobneho jsem nenasel :-( protoze AS je krajne nespolehlivy. jinak to spojeni pres BT se mi dari jen pokud nejsou nastaveny ty porty.pokud ano, tak to nejde. kabel fungoje nekdy kdyz nastavim v nastaveni pripojeni k PC pomoci USB tu volbu nejakeho jednoducheho sdileni, ale potom neprobehne synchronizace, ale jen prenos dat. vubec tohle nejak nechapu.spojuje se to jak se tomu chce :-(
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti