Mobilní telefon do 5000Kč Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod LifeRoma » 15 bře 2009 16:43

ahojte všichni.. kamarád uvažuje o koupi nové telefonu... Rád bych mu poradil co koupit, ale je toho strašně moc.. neříkám že se v telefonech nevyznám ba naopak.. tak prosím házejte sem nějaké typy... díky:) kámoš se v telefonech moc nevyzná a tak ho bude hlavně používát pro klasické funkce a pro hudbu atd...(taková GPS a WIFI a td. mu je tabu) především SE, Nokia, Samsung, ale i LG.... něco novějšího... přemýšlím o SE W910i
JUST METAL RULES THE WORLD!!!

Reklama
simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod simPod » 15 bře 2009 17:11

podvial bych se po necem, ale ted uplaoduju a stahuju zaroven, tkaze jsem rad ze alespon nactu pchelp, ale byt tebou se spis vybiral z hudebnich mobilu, napr. nokia xpressmusic. na ten SE jsem nekoukal
taky si projed nokiamania.cz, semania.cz... jsou tam docela pekny clanky

Uživatelský avatar
peta501
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2861
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod peta501 » 15 bře 2009 17:36

co sem slysel tak SE maji dost dobre cipy na hudbu a hraji prej hodne dobre.....
ovsem ja SE nemam rad takze bych si ho nekoupil... taky bych se podival po nejaky nokia xpress music
Core i7 9700KF, MSI Z390A Pro, 32GB RAM , 3070, 1TB, 650W Corsair, Creative X-fi Windows 7 HP
O2 VDSL 16MB

Xbox One

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod LifeRoma » 15 bře 2009 17:40

Simon P40 píše:podvial bych se po necem, ale ted uplaoduju a stahuju zaroven, tkaze jsem rad ze alespon nactu pchelp, ale byt tebou se spis vybiral z hudebnich mobilu, napr. nokia xpressmusic. na ten SE jsem nekoukal
taky si projed nokiamania.cz, semania.cz... jsou tam docela pekny clanky

díky .. i když nemáš čas tak aspoň že si napsal.. někteří čas mají ale s**ou na to aby tady napsali:( :)). jinak s těma stránky díky.. ale to už mám projeté.. jinak jsem fanda www.mobilmania.cz tam je vše:)
JUST METAL RULES THE WORLD!!!

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod LifeRoma » 15 bře 2009 17:41

peta501 píše:co sem slysel tak SE maji dost dobre cipy na hudbu a hraji prej hodne dobre.....
ovsem ja SE nemam rad takze bych si ho nekoupil... taky bych se podival po nejaky nokia xpress music

tak jsem slyšel o tom že walkmany jsou good na hudbu... ale ty nokie taky nejsou zas tak špatné.. jinak ty nejseš fanda SE ale já JO :twisted: :P :lol: :inlove:
JUST METAL RULES THE WORLD!!!

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod zao » 15 bře 2009 17:45

měl sem W900i a kupoval sem ho když to byla navinka a měl ho až do minulýho roku protože hrál super, měl velkou intterní paměť foťák videa prostě good aji se mě po něm někdy stýská
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod simPod » 15 bře 2009 17:47

LifeRoma píše:
Simon P40 píše:podvial bych se po necem, ale ted uplaoduju a stahuju zaroven, tkaze jsem rad ze alespon nactu pchelp, ale byt tebou se spis vybiral z hudebnich mobilu, napr. nokia xpressmusic. na ten SE jsem nekoukal
taky si projed nokiamania.cz, semania.cz... jsou tam docela pekny clanky

díky .. i když nemáš čas tak aspoň že si napsal.. někteří čas mají ale s**ou na to aby tady napsali:( :)). jinak s těma stránky díky.. ale to už mám projeté.. jinak jsem fanda http://www.mobilmania.cz tam je vše:)
tak semania a nokiamania myslim spadaj pod mobilmanii :)

Uživatelský avatar
Smile
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 378
Registrován: leden 09
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod Smile » 15 bře 2009 17:57

Vlastním Nokii 5310 XM a SE W810....
W810 je podle mě celkově takový lepší, líp se sním pracuje a jedou na něm dobře aplikace a hry....
Na nokii některé hry vůbec nejedou (out of memory), Foťák je tam taky horší....Hudba hraje podle mě tak na stejné úrovni...Jediná výhoda co podle mě ta nokie má je 3,5 jack :( Ale na SE mam redukci tak mi to až tak nějak nevadí no =) Jinak chvilku jsem měl i N73 -> asi na ty nokie nejsem zvyklí protože hned jsem ji poslal zase dál...
Já osoně doporučuju SE....
Intel Core i3 10100F /Sapphire Radeon PULSE RX 6600, 8GB GDDR6 / 16 GB DDR4 Patriot 2666 MHz / 480GB SSD WD GREEN / KINGSTON SSD 480GB A400

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod Tomina » 15 bře 2009 18:02

Sám mám sice mobil za pětikilo, protože pochopil, že za takovou věc nemá smysl utrácet, ale pokud bych já vybíral, šel bych určitě do smartphone..osobně je dobré HTC, Samsung Omia, Xperience..apod. To jsou našlapané krabičky..jinak SE jsou dobré, jen jsou to nevzhledné cihly..dnešní doba přeje plochosti pod 1 cm :lol:
Jinak já měl, mám a vždy budu mít Motoroly, jsem jejich fanda, takže se mrkni i na její stáj :-)

Uživatelský avatar
Paiges
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: březen 09
Bydliště: Kladno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod Paiges » 15 bře 2009 18:05

Já jsem si teď koupil W910i od O2 s paušálem (250Kč) za 3200. Je fajn že je tenkej, skladnej, lehkej a má oproti i lepším telefonům větší displej. Pokud je hračička tak super věc je hanshaking ..... dají se na to sehnat hry na netu a přepínat hudba... (i když pravda to přepínání je celkem těžkopádné - chce to přesně si nacvičit sílu toho škubnutí kdy to přepne písničku). Fajn je taky že tam bez problémů běhají 4 gigové karty které u starších modelů měly problémy. Jako walkman je to fajn phonek ... můžu jedině doporučit.

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod LifeRoma » 15 bře 2009 18:12

Simon P40 píše:
LifeRoma píše:
Simon P40 píše:podvial bych se po necem, ale ted uplaoduju a stahuju zaroven, tkaze jsem rad ze alespon nactu pchelp, ale byt tebou se spis vybiral z hudebnich mobilu, napr. nokia xpressmusic. na ten SE jsem nekoukal
taky si projed nokiamania.cz, semania.cz... jsou tam docela pekny clanky

díky .. i když nemáš čas tak aspoň že si napsal.. někteří čas mají ale s**ou na to aby tady napsali:( :)). jinak s těma stránky díky.. ale to už mám projeté.. jinak jsem fanda http://www.mobilmania.cz tam je vše:)
tak semania a nokiamania myslim spadaj pod mobilmanii :)

Ano spadají pod ní.. proto chodím vždy tam a pak mě to když tak převede na ty zbylé..
JUST METAL RULES THE WORLD!!!

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobilní telefon do 5000Kč

Příspěvekod LifeRoma » 15 bře 2009 18:14

ano smartphony jsou dobré.. já bych osobně doporučil SE Xperia.... ale tak řeklo se do 5000 Kč takže tam asi hrát nebudu.+- 500:) jinak motoroly :evil: :evil: ee to nemusí..
JUST METAL RULES THE WORLD!!!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Mobilní telefon (vrácení do 14 dnů od zakoupení)
    od Haansss » 12 čer 2023 16:46 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    1810
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    13 čer 2023 09:32
  • PC nevidí telefon
    od tomik.pb » 15 pro 2023 13:01 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    851
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 11:16
  • Nový telefon 5000+/-
    od Lurthis » 06 kvě 2023 19:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1595
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    07 kvě 2023 10:56
  • Nový telefon - 5 až 7 tisíc
    od skylen » 14 kvě 2023 22:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    2057
    od skylen Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 08:58
  • Telefon na hrani za 16000
    od DMA » 26 úno 2024 21:53 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    843
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 23:10

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host