Shanim mobil/pda/smartphone. Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 09:06

Zdravim vsechny!
Shanim mobil/pda/smartphone. Jelikoz se v tom sam moc neorientuju, ocenim vsechny rady a nejlepe osobni zkusenosti.
Pozadavky:
Blootooth,audio vystup na sluchatka(nejlepe bez redukce),prehravani mp3, prehravani videa (v rozumnem formatu jako mpeg, avi (ne 3gp apod.),GPS (u spousty telefonu je sice chip, ale soft neni soucasti, takze bych ocenil tipy, na ktere se ten soft da "sehnat"),WIFI, fotak staci 2MB(autofocus jedine +),3g sit (...tot otazka, asi nepotrebuji).
Dalsi veci je OS. Casto sem slysel, ze WM jsou casem opravdu pomala. Ale to same se obcas objevi i u symbianu. S tim souvisi take rychlost procesoru, 200Mhz je pry na WM malo (??).
Pak jeste takovy detail, rad bych aby to nebylo nijak otviraci ani rozklapeci.
cena:.. no rad bych se vesel do 8 tis. Ale rad se podivam i na "rozumne" drazsi tipy.

Mam nekolik tipu:
HTC touch Viva,E-TEN Glofiish X600,BelTel PB11 Norea,PDA Asus P320, ale kazdy z nich ma nejaky nedostatek.

Dekuji vsem za rady.
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Reklama
Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 09:11

Ted se jeste zrovna divam na ASUS P750. Ale zase je tu jeden dulezity negativni detail... pokud se dobre divam, nema audio vystup :(
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod mike007 » 26 bře 2009 09:23

Rozšoupni se a kup si HTC Touch HD ;)
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 09:58

Ano. To je skutecne neco co bych ocenil. Ma to snad (skoro) vsechno, co bych potreboval, ale budme nohama na zemi. Je to opravdu drahe.

//Citace posledního příspěvku je zakázána, viz pravidla fóra. Používej tlačítko "Odpovědět". Díky.
//mike007
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 10:14

Jeste se divam na nokii E66. Opravdu dobry pomer cena/vykon. Ale zase navigace zdarma jen na 3 mesice. a prumerny fotak. A opet chybi prehravani "kloudneho videa". Ale to by snad zase tak nevadilo.
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
onewinger
Level 3
Level 3
Příspěvky: 604
Registrován: květen 08
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod onewinger » 26 bře 2009 12:19

Netbook Asus EEE 1001HA - Windows 7 Home Premium
Notebook Acer Aspire 5735Z - Windows Vista SP2

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod Moriss » 26 bře 2009 12:58

Take ho mam v hledacku, ale opet absence audio vystupu, na kterem celkem lpim, jelikoz to chci pouzivat na poslech mp3. A jestli se dobre dovam, tak take neobsahuje software GPS (pouze chip).
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 26 bře 2009 13:26

z vlastních zkušeností ti můžu doporučit tohle:

procesor: alespoň 400 MHz
RAM: minimálně 128 MB
display: dotykový
OS: WIndows Mobile 6 (6.1) s Office Mobile (se Symbianem nemám zkušenosti)
výbava: BT, EDGE, 3G, HSDPA, WIFI, podporu SDHC karet,
baterie: minimálně 1000 mAh

Ten HTC Touch Diamond nedoporučuji. Sice výbava pěkná, ale nepodporuje paměťové karty a spoléhá jen na svou 4 GB vnitřní paměť. PDA/MDA s dodaným navigačním systémem k danému čipu seženeš málokdy. Spíš k tomu dostaneš jen trial Tom Tom a máš na stažení jednu mapu města zdarma, zbytek musíš zakoupit
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod zao » 26 bře 2009 13:41

přemýšlel si o iPhonu sám ho mám (dostal sem ho za korunu jinak bych si ho nekoupil, ale teď co ho používám tak asi jo) má vše co chceš teda až na tu GPS tak je taková divná eště sem ju moc neskoumal, ale jsou i jiný programy na GPS takž eto může být v klidu, 3,5mm jack má, velkou pamět taky, velkej display takže videa super, a nejlepší jsou ty hry který mě chrání od nudných chvilek
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 26 bře 2009 14:16

iPhone jsem mel 3 mesice a nedoporucil bych ho ani svemu nepriteli. jedine plus byl ten display a ovladani jinak na naprosto bezne veci jako MMS a dalsi musely byt externi aplikace, coz je nehorazne minus. nemoznost pracovat s vice aplikacemi najednou, sileny kalendar. iPhone me hodne zklamal.cekal jsem rozhodne vic od nej, ale pokud chces byt IN, ale s tim, ze budes mit nepouzitelny mobil, tak smele do nej.

PS: asi jsem uz moc zhyckany HTC :-)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod zao » 26 bře 2009 14:26

asi jo já kalendář nepoužívám a to že na mms je potřeba program to mě je jedno stejnak mým mobilem projde 5 mms za rok, já ho mám kůli zábavěa nemůžu si stěžovat až na iTunes
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Shanim mobil/pda/smartphone.

Příspěvekod memphisto » 26 bře 2009 14:41

me slo spis o to, ze kdyz si koupim mobil za takove penize, tak od toho neco ocekavam a ne, ze na kazdou beznou vec budu muset neco stahovat. iPhone je sice pro zabavu, ale pekne to pohnojili prave tim iTunes a nepouzitelnym BT a v prvnich verich bez Javy. kdyby se objevily testy drive nez jsem ho koupil, tak bych do nej nesel. je ale videt, ze to lidem nevadi a nechaji se zmasirovat reklamou, ktera byla hodne prehnana a bohuzel jsem na ni taky skocil, ale nelituju toho.alespon vim, co si o tom myslet a udelat si vlastni nazor a ne jako spousta lidi, co ho pomlouva a nikdy ho nemela (to same i s Vistou)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Sháním RAM
    od liborek » 11 úno 2024 18:10 » v K: Hardware
    0
    1793
    od liborek Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 18:10
  • Sháním NTB
    od sicker » 30 kvě 2023 15:15 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    780
    od sicker Zobrazit poslední příspěvek
    30 kvě 2023 15:15
  • Sháním novou laserovou ČB A3 multifunkci
    od Speed_dead » 27 kvě 2023 12:15 » v Vše ostatní (hw)
    1
    925
    od Speed_dead Zobrazit poslední příspěvek
    10 čer 2023 03:29
  • Sháním case NZXT S340
    od Ryo » 05 říj 2023 09:23 » v K: Hardware
    1
    3882
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 09:54
  • Sháním aplikaci pro 2-faktorové ověřování win+android
    od rhsCZ » 16 úno 2024 17:38 » v Vše ostatní (sw)
    2
    560
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 18:07

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů