Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Glock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: červenec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Glock » 24 srp 2009 18:11

Zdravím vás, experti. No, takže mám pedeáčko HP iPAQ 114, a jednou ho takhle pustím, a kliknu na iPAQ Wireless, a místo Bluetooth a WiFi tam mám jen záložku s WiFi a BT nikde. Když jsem se pokusil zapnout BT přes nabídku start, tak mi to napsalo, že BT nebylo načteno z důvodu nedostatku paměti pro ovladače. A že se to vyřeší tvrdým reset. Žádný reset to nevyřešil. A nechápu, jaké paměti. 25 RAM, 175 MB na zařízení a zhruba 1,8 GB na storage kartě, kde je nějaký nedostatek? Víte, jak se tohoto problému zbavím? BT bych docela potřeboval :lol:

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod memphisto » 24 srp 2009 18:14

Pokud máš v přístroji jen 25 MB RAM, tak se nedivím. Ukonči nepotřebné aplikace, co běží na pozadí a pak to zkus znovu
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Fetural
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Fetural » 24 srp 2009 18:21

zdravim jsem tady novej a potrebuju napsat prispevek abyste mi pomohli a nevim jak pomocte diky -.... a k tomuhle malo pameti 25ram to se taky nedivim radsi bež do obchodu a kup ssi nejakou vysi kartu -

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod memphisto » 24 srp 2009 18:27

to není o kartě, ale o paměti RAM v přístroji a tu má jen 64MB, což je hodně slabé a stačí spustit dva programy a už nestačí
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Glock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: červenec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Glock » 24 srp 2009 18:57

Děkuji děkuji. To je ale divné, no ten ipaq má 64 MB SDRAM, ale já tam mám kolem 25 vždy. Nejvíce RAM jsem měl 27 MB a to se vším ukončeným a po resetu.. To BT mi ale nicméně šlo i s 9 MB RAM a teď najednou nejde. Mno zkusím třeba nějakou věc jako je TU pro komp tak něco pro iPAQa aby to vypnulo např. zbytečné startupy. Ale fakt to šlo i s minimem RAM :roll:

Glock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: červenec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Glock » 24 srp 2009 19:09

24.8.2009 19:08 - Odstraněny zbytečné startupy, vyčištěno vše programem MemMaid. Nyní mám dostupných rovných 30 MB RAM!! A BT stále nic :x

Fetural
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Fetural » 25 srp 2009 18:48

tak si tolik programu nepotvirej a když už tak si 1 za 2 vypinej a ram máš malo to je fak ale dam ti obraz a udelj si to a rožšiř si to nikdo to nevi jakej program dám jen tobe..

Glock
Level 1
Level 1
Příspěvky: 57
Registrován: červenec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Glock » 27 srp 2009 21:45

A co to znamená 1 za 2 vypínej? A rozšíř si to?

Fetural
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth u PDA HP iPAQ nejede

Příspěvekod Fetural » 28 srp 2009 17:41

Dej jsi tento počitac..a pritom si stahni tento program http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... rzspazio/a udelej jsi to a mislim že tam máš taky navad.)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti