3G vs. 2G-> 5800 vs. 5530

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Mrsina
Level 2
Level 2
Příspěvky: 155
Registrován: květen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

3G vs. 2G-> 5800 vs. 5530

Příspěvekod Mrsina » 26 pro 2009 16:04

Dobry den. Nedavno jsem zalozil diskuzi o china telefonech. Ted bych se chtel spis zeptat.. Vybral jsem si neco vhodneho pro me.. Ale nemuzu se rozhodnout... Nokia 5800 je takovej tatka orezane Nokie 5530.. Jde mi o to, ze se budu s wifi casto pripojovat.. Co je lepsi? Nokia 5800 ma 3G a Nokia 5530 2G. Je poznatelna odezva internetu na telefonu? Jednou vyhodou 5530 je to, ze ma vetsi frekvenci procesoru a je pry i lepsi ohledne SW, co se v ni skryva.. Je pry prehlednejsi.. Ale na tu druhou stranu ma 5800 GPS a 3G.. O to GPS by ani neslo, spis o to 3G tedy.. Nevim, jestli jsem podal dost dobre, co tim chci rict, snad ste pochopili..

Dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 3G vs. 2G-> 5800 vs. 5530

Příspěvekod Žbeky » 26 pro 2009 16:11

V česku se mi zdá operátoři ještě 3G neodporují a když už jo tak zkušebně
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 3G vs. 2G-> 5800 vs. 5530

Příspěvekod memphisto » 26 pro 2009 16:29

Česko ještě nemá 3G a se svou zaostalostí operátorů ještě dlouho mít pokrytí všude nebude. Zatím jsou pokryta jen velká města a věř, že rozdíl v rychlosti internetu v mobilu znát bude. Rozhodně bych sáhl po rychlejším kousku. Sice je 3G hudba budoucnosti, ale GPRS a EDGE už jsou všude a zatím to musí stačit :twisted:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů