Nokia - theme editor

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Majky
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nokia - theme editor

Příspěvekod Majky » 02 dub 2010 11:04

Dobrý den, mám mobilní telefón Nokia N73. Na internetu jsem hledal nějaké schémata, a docela úspěchně. Ale chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký prográmek, ve kterém mohu otevřít stažené schéma a trošku si ho upravit. ( Třeba napsat na "hlavné plochu" mobilu svůj nick ,nebo něco podobného ) . :idea:
Předem moc děkuju za rychlou pomoc. :dontgetit:

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Žbeky » 02 dub 2010 11:11

Jestli ti jde vysloveně jen o ten nick na hlavní obrazovce, tak nemusíš ten theme ani upravovat. Stačí když si z něj uděláš screen, v nějakém editoru (gimp, malování,..) uděláš ten nic a uložíš jako obrázek. Ten potom nahraješ do telefonu a nastavíš jako tapetu. Sám jsem to tak měl
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Majky
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Majky » 02 dub 2010 11:20

Jak z něj udělám screen když tam jsou hodiny, datum, operátor, baterka atd. ?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod memphisto » 02 dub 2010 11:38

Screen určitě neuděláš,dokonce to ani neotevřeš, protože ty témata jsou tuším ve formátu .nth. Pokud ti jde o tu editaci, tak tím programem, co jsi uvedl v nadpisu by to mělo jít. Já ho používám na Nokie series 40, nevím ale jak vyšší série

Tady je download pro sérii 60 (Symbian)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Majky
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Majky » 02 dub 2010 11:40

Já jsem uvedl nějaký program v nadpisu ? :lol: ani o tom nevím , takže THEME EDITOR se to jmenuje ? Nebo jak přesně ? A udělám v něm to co chci ?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod memphisto » 02 dub 2010 11:52

U mého předchozího příspěvku máš na ten program odkaz. Jmenuje se Nokia Theme Editor (Studio). Já používám verzi pro sérii 40 (bez Symbianu) a ty potřebuješ pro 60 (Symbian). V tom pro sérii 40 to jde přidat text na tapetu. Kdyby to nešlo, tak vzít obrázek, ořezat na požadované parametry, v malování, Photoshopu atd. dokreslit ten text a pak jen pomocí toho editoru otevřít nějaké téma a upravit pozadí na to upravené a hotovo
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Majky
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Majky » 02 dub 2010 12:04

Jak otevřu to schéma v tom programu když má koncovku .sis kvůli tomu že mám v PC - Nokia PC Suite ?

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Luboš » 02 dub 2010 13:04

Já jsem využil free on-line program pro vytvoření kompletního tématu pro Nokii E50 na této adrese. Nejprve si navrhneš co chceš, pak si to stáhneš do svého mobilu a nastavíš. Registrace je zdarma. Je to perfektní (nikomu tím nedělám reklamu).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod Žbeky » 02 dub 2010 19:39

Tím že uděláš screen jsem myslel, že stáhneš obrázek themu, který bývá u toho linku uložen - hodiny a operátor už potom nejsou problém vyretušovat
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
alonzo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 151
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod alonzo » 02 dub 2010 20:20

Já jsem i předělával schémata na Nokiu tak. že jsem si stáhl nějaké téma z netu, které se nejvíce blížilo mé představě a stažený soubor s koncovkou .nth jsem v TC přejmenoval na zip a rozbalil. Vznikla složka kde jsem si předělal nebo vyměnil obrázky (musí být stejný formát, rozlišení jako původní) a pak zase zabalil a přejmenoval na .nth a funguje to.

Uživatelský avatar
skunkicz
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 653
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nokia - theme editor

Příspěvekod skunkicz » 02 dub 2010 20:24

http://www.forum.nokia.com/info/sw.noki ... an_OS.html

dole vyber PRO os SYMBIAN a stahni >> nainstaluj a je to
Pracuji na (svobodném) operačním systému (jako koníček, nebude to velké a profesionální jako GNU) pro klony 386(486) AT.
- tohle napsal do usenetové diskuse Linus Torvalds dne 17. září 1991

NB: Intel Pentium DC, 3GB RAM, Ati Mobility Radeon HD4570, 250GB HDD - Windows 7 + Archlinux


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host