Blokování datových přenosů u Androida

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Renee
Level 2
Level 2
Příspěvky: 204
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Blokování datových přenosů u Androida

Příspěvekod Renee » 01 srp 2011 21:31

Zdravím, mám Androida už půl roku, ale nemám datový tarif. Hned na začátku jsem si stáhnul APNdroid, na blokování datových přenosů. Fungoval bezvadně. Ale poslední dobou se i přesto, že jsem s ním ani nehnul, často objevuje na liště symbol datových přenosů. Ano, v takovém případě vypnu datové přenosy manuálně v nastavení, jenže to přidá na lištu ošklivou a hlavně zbytečnou ikonku.
Proto bych se vás chtěl zeptat, jaké aplikace používáte vy na blokování připojení, případně jestli netušíte v čem by mohla být u mě chyba.
Díky moc za všechny rady.

Reklama
Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Blokování datových přenosů u Androida

Příspěvekod Orcus » 01 srp 2011 21:37

Můj program se jmenuje - žádnej mobil :-)) Funguje to spolehlivě a hlavně Tě nikdo neruší na dovolený atp. :-)) Určitě to zkus :-))
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Blokování datových přenosů u Androida

Příspěvekod memphisto » 01 srp 2011 22:13

APN Widget a nebo přímo v nastavení zakázat datové pakety a nikdy se mi nestalo, že by se pak telefon připojil. Drsnější způsob je pak smazat natvrdo nastavení datových připojení. Jinak smartphone bez datového tarifu je poloviční. Pořizovat si takový telefon bez připojení je hloupost.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Renee
Level 2
Level 2
Příspěvky: 204
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Blokování datových přenosů u Androida

Příspěvekod Renee » 02 srp 2011 11:26

Orcus: jenže to by se o mně maminka furt bála :D stejně to používám víc jako mp3 přehrávač než jako telefon, sice to má pár vedlejších účinků ale už jsem si zvykl...
memphisto: APN on/off widget jsem měl celou tu dobu a fungoval super, jenže teď prostě přestal. Zkusil jsem APN zablokovat i v jiných widgetech, uvidím jak to dopadne. Když to zakážu přímo v nastavení, tak to je sice 100%, ale na liště se ukáže docela rušící ikonka zakázaných datových přenosů.. A nijak se mi nezdá že by můj telefon byl bez datových přenosů o něco ochuzen, koupil jsem si X10 mini z důvodu že je malý, má slot na karty a klasický jack vstup na sluchátka, android je vlastně vedlejší efekt, který se dá skvěle využít k personalizaci plochy a tak... Kdybych měl datový tarif, můj telefon by fungoval úplně stejně, jen s tím rozdílem že bych mohl všude surfovat po netu a připojit se na ICQ.
Díky za rady )


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • blokování hlasitosti Samsung
    od teichmann.ondrej » 24 kvě 2024 20:09 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    575
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 kvě 2024 10:57
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    3063
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti