Mám tu mamči nefunkční počítač, zničeho nic nešel zapnout, nikdo se v něm předtím nevrtal a žádný HW se nepřidával, ani neubíral.
Po zapnutí se nic nerozjede, jen občas cukne větrák na chladiči CPU a ZDROJI a konec, ale to neni pokaždý, většinou po stlačení tlačítka power se nestane nic.
Odpojil jsem veškeré komponenty a nechal jen ZDROJ, MB a CPU a pořád stejný. Při propojení pinů na ZDROJI (zelená+černá) se zdroj normálně rozběhne a následně připojené komponenty ( DVD ROM, HDD ) také.
Kondíky na desce nejeví známky nafouknutí, či popraskání, ale celý vnitřek je totálně zaprášený a chladič na cpu se vzduchu od ventilátoru nedočkal už asi pěknou dobu.
Prosím o radu, jak postupovat dál, abych s určitostí zjistil, která komponenta je na vině. Předem děkuji, jste machři.
