Satelit PCI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
NEZNÁLEK.
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: říjen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Satelit PCI

Příspěvekod NEZNÁLEK. » 29 lis 2004 00:46

Mám nutkání napsat ježíškovi o saťák, mám hezkou řádku let starej stroj pod telkou a pomalu mizí programy i rádia. Chci PCI kartu na digitální satelit, a zajímá mě jestli ještě výrobci nemají v nabídce ty staré přijímače. Nevím totiž jakej je přesně mezi nima rozdíl a jak se to přesně jmenuje. Vzhledem k tomu, že moje spojení přes internet je chabé (GPRS od eurotelu), takže poslouchat muziku nelze (nebo v minimální kvalitě a minimum výběru), je zřejmé že to nejni vůbec špatné, co? Do nedávna jsem si myslel. ža i "staré kusy" jsou digitální, no asi jsem se mýlil.

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 05 pro 2004 11:21

A co zkusit CDMA připojení k Internetu (taky od Eurotelu)? Díval jsi se do mapky, jestli je to u tebe možný?

Do satelitních karet moc nevidím :?
Rimms

Uživatelský avatar
NEZNÁLEK.
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: říjen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod NEZNÁLEK. » 26 srp 2005 11:32

Do mapky jsem koukal, ale CDMA v naší pr..li bohužel není a nebude :x
S tím digisaťákem nejsem o moc moudřejší, stále mi ještě nikdo uspokojivě nevysvětlil zásadní rozdíl: klasika saťák/digitální saťák. Co já vím tak parabola zůstává stejná, konvertor jestliže má odpovídající rozmezí a šumové číslo zůstává stejný, do krabice nevidím, zrovna tak nemůžu vědět jaká je karta do PC.
Zajímavé je, že právě přes satelitní kartu (samozřejmě ty co to podporují) je možné využívat i internetové připojení přes družici.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů