USB 2.0 se chová jako USB 1.0

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

dcepy
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

USB 2.0 se chová jako USB 1.0

Příspěvekod dcepy » 14 bře 2015 07:52

Dobrý den.

Pořídil jsem si novou skříň Zalman Z3 Plus k mé starší sestavě (kdo se diví proč, tak kvůli praktičnosti předního panelu a designu, který nyní nehyzdí obývák) a potýkám se s problémem, že moje USB 2.0 vyvedené na přední panel nefungují, jak by měly. Pokud k nim připojím externí disk, někdy se sám od sebe odpojí a hned připojí. Pokud připojím telefon, USB je nestabilní a systém vyzývá k připojení k vysokorychlostnímu portu (u mne v PC to znamená USB 2.0 přímo z desky). Nerozumím tomu, skoro to vypadá, jako kdyby přední porty neměly dost šťávy. Je to možné? Pokud to tak skutečně je, měl bych se spíš zaměřit na silnější zdroj, nebo jinou základní desku? Oboje jsou shit, ale myslel jsem, že tak podprůměrnou sesetavu zdroj v pohodě utáhne.

Zdroj Chieftec 500w
AS ROCK N68C-Fx
CPU Phenom II 720 BE
GeForce GT440
4GB DDR 3

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: USB 2.0 se chová jako USB 1.0

Příspěvekod Myloš » 14 bře 2015 09:44

Mně se to chová na jednom pracovním počítači s jedním konkrétním diskem podobně. Zlepší se to, když vezmu hodně krátký kabel.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů