GPU

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Qinter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 172
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

GPU

Příspěvekod Qinter » 28 říj 2017 09:17

Zdravím, chci se zeptat, jestli je normální, když hraju WoTko a moje grafická karta zapíná větrák podle toho co zrovna udělám myší.
Např. sjedu dolů kolečkem myši a GK udělá 100 různých zvuků, jak se pak zastavím dělá zase jeden.
Dále, kliknu na něco, začne to načítat a v ten moment větráky nejedou, jak se to načte větráky se zase zapnou.
Prostě pokaždé jak kliknu na něco tak se aji GK podle toho udělá zvuk..


Mám : GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3G

Reklama
Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: GPU

Příspěvekod Marfy » 28 říj 2017 09:44

Chování otáček ventilátorů mají na svědomí především ovladače grafiky. Máš tam aktuální ?
Větráky se točí podle teploty grafiky,takže pokud je stejně zatížena,tak to musí jet stejně.
Musíš to trochu rozebrat. Hláška "Na něco kliknu" nic konkrétního nikomu neřekne. Na co klikneš ? Na stránku na internetu nebo na menu ve hře ?
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
Qinter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 172
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GPU

Příspěvekod Qinter » 28 říj 2017 09:59

Ovladače aktuální mám, protože ty zvuky mi už dělají dlouho [ já totiž ani nevím jestli to dělají větráky od GK, ale co jiného by to dělalo?].

Ano, když jsem hrál třeba BF1 tak to nikdy takto nedělalo, pouze u WoTka.

A to když na něco kliknu tak to myslím doslovně.

Dělá to pouze ve hře a je úplně jedno co zrovna v ten moment dělám [jestli hraju nebo jsem v garáži].
Prostě, když na něco kliknu, začne to nabíhat. Když to nabíhá, tak v ten moment GK nejde slyšet. Zase jak to najede tak jde slyšet. A takto pořád dokola, pohnu kolečkem myši, a GK každou tu milisekundu udělá zvuk, dokud se zase nezastavím [ve hře].

Ale jinak toto mi ta GK dělala už od začátku co jsem začal hrát WoT.
Nemohla se ta GK nějak pokazit tímto ? Protože dneska mi WoTko začalo lagovat.. a to ikdyž mi to píše že mám 60 fps...


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů