problém s detekciou externého monitoru/TV

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

timej77
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

problém s detekciou externého monitoru/TV

Příspěvekod timej77 » 23 lis 2017 20:31

Ahojte,

potreboval by som poradiť s problémom externého monitoru na notebooku HP ProBook 4720s (win 10). Denno denne som prepájal notebook s externým monitorom cez VGA a do TV cez HDMI port. Včera som však vypol PC keď bol zapojený do TV cez HDMI. Ráno som zapol už odpojený notebook bez pripojeného externého monitoru a úplne mi zblbo rozlíšenie a taktiež po pripojení ktoréhokoľvek externého monitoru/tv neidentifikuje žiadnu novú obrazovku. Takisto v rozlíšeniach obrazovky ostali iba dve možnosti a to odporúčané nastavenie, ktoré som mal aj predtým a zobrazovalo sa všetko štandardne a druhé bolo 1600 x 900. Avšak na klasickom odporúčanom mi ikony a celú obrazovku roztiahlo a až po zmene na druhé ponúkané 1600 x 900 sa ikony a rozlíšenie vrátilo do pôvodného stavu. Príde mi, akoby si PC po vypnutí nejako defaultne zafixoval, že je obrazovka v podstate obrazovkou TV a nemožno pripojiť žiadny ďalší monitor a robiť zmeny v rozlíšeniach. Skúšal som aj odinštalovať a naištalovať v Správcovy zariadení --> Display Adapters ---> ATI Mobility Radeon HD 4500 series, avšak bez nejakých zmien. Ak by mi vedel niekto pomôcť v čom by mohol byť problém, budem vďačný.

Ďakujem

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 13 hostů