Jemné pískání

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

huhto
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 747
Registrován: únor 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jemné pískání

Příspěvekod huhto » 09 bře 2018 11:25

Chci se ze­ptat,vče­ra jsem při za­pnu­tem po­čí­ta­či,,po­lo­žil po­či­ta­čo­vou skřin na zem,ote­vřel jsem boč­ní vi­ko,je­li­kož jsem po­tře­bo­val ně­co zjis­tit,ža­d­ny prud­ky na­raz atd.,měl jsem totiž po­cit že při za­pnu­tem pc mi ně­co hu­čí ve skři­ní,asi je to prach usa­ze­ny,zkou­šel jsem po­tom při vy­pnu­tem pc prach od­stra­nit,ale mam po­cit ja­ko by tam ně­co jem­ně pís­ka­lo,ne­vím ,mož­na se mi to zda,co to by po při­pa­dě moh­lo byt?ji­nak to ne­va že jsem při za­pnu­tem pc ob­ra­til ca­se a ote­vřel skřin ne?děš­ku­ji za od­po­věd,jo ješ­tě ono to ně­kdy ja­ko­by jem­ně pís­ka a ně­kdy ne

Dodatečně přidáno po 20 vteřinách:
jak řži­kam mož­na se mi to zda,je­li­kož mi to dě­la po­řad od za­čat­ku,ne­mu­že to byt ně­jaka važ­na věc?

Dodatečně přidáno po 1 minutě 33 vteřinách:
tak­že ji­nak to pís­ka­ní ne­ní,je to jem­ny ta­ko­vy zvuk,ne­do­ka­žu to po­psat,ale to mam od za­cat­ku pc, kdyby to bylo něco vážného to bych poznal hned ne?

Dodatečně přidáno po 3 minutách 3 vteřinách:
Teď byl u mě zná­mý,pri to je zvuk HDD, je to mož­né? Dě­ku­ji za od­po­věď, ještě že mám SSD, ale i tak není to nějaká závažná věc, co bych musel řešit když mám vše zazalohovane děkuji za odpověď

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jemné pískání

Příspěvekod Turion » 09 bře 2018 20:51

Udělej si stetoskop z tvrdého papíru a lokalizuj místo pískání přesně a pak to už pořešíš.

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jemné pískání

Příspěvekod dom324 » 09 bře 2018 21:06

Pískání cívek. A jelikož jsou cívky prakticky všude, může to dělat cokoliv :) nejčastěji napájecí kaskáda grafické karty.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Tazator a 13 hostů