Pomalý HDD Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

WeeedyCZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Pomalý HDD  Vyřešeno

Příspěvekod WeeedyCZ » 21 srp 2018 19:45

Zdravím vás, mám takový problém, nainstaloval sem si Windows 10 64bit, avšak po update trošku upadla funkčnost HDD, přijde mi to o něco pomalejší, někdy mi vytížení vyskočí až na 100% a to třebas nedělám žádné náročné věci, např. sem instaloval GTA V a disk na 100% z jedné věci? Nevím úplně čím by to mohlo být, udělal sem defregmentaci disku, vypnul indexování a tvaří se teď už funkčně akorát někdy mám problém že při načítání některých stránek např v Opeře to jde strašně pomalu, avšak pak na Exploleru to jede jak hodinky, poté vypnu Explorer zapnu Operu a najednou jako by se nic nestalo, kolikrát se mi ty stránky ani nenačtou a vyhodí mi že nějaky problém s internetem přitom vše jede v pohodě, někdy se mi i strašně pomalu načítá jaký kolik soubor i program, čekám někdy i na zapnutí správce úloh ...Také mám problém trošku se steamem zapnu ho hodí mě to 'offlinu' a píše že nelze načíst kvůli internetu nebo údržbě steam serverů přitom kamarádovi to jde normálně, nenačítá se mi ani steam obrazovka - komunitní centrum s aktuálníma hrama apod, avšak když zapnu csgo, pochvilce se mi to samo načte nevíte čím by to mohlo být?

Ověřoval sem si stav disku v programu (CrystalDiskInfo) - tam mi stav vyšel jako dobrý, přikládám screen viz. níže
Bez názvu.png


Dodatečně přidáno po 5 hodinách 41 minutách 14 vteřinách:
* HDD je každou chvilku na 100% někdy to klesne, i po čisté reinstalaci, nevím proč to dělá, v pc s Win 7 sem stím problém neměl, hodím ho do nového dám tam Win 10 a najednou je skoro furt na 100%

Reklama
WeeedyCZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý HDD

Příspěvekod WeeedyCZ » 22 srp 2018 01:26

up.

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1888
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý HDD

Příspěvekod Grander » 22 srp 2018 04:20

1. Kterej proces(y) nejvic vytezuje HDD? Hod sem spis screen ze Spravce uloh, serazeny podle vytizeni disku.
2. Ty mas jeste HDD?! Dnes uz je skoro samozrejmost a pomalu i nutnost mit system na SSD.
3. Kolik mas RAM? To je celkem podstatny.

WeeedyCZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pomalý HDD

Příspěvekod WeeedyCZ » 22 srp 2018 21:37

No, HDD mám protože se mi SSD rozbilo a budu si kupovat nový, Ram mám 8 GB, problém už sem vyřešil pomocí internetu,


Podrobnější návod na …

https://www.drivereasy.com/knowledge/10 ... -10-fixed/

Opatrně na kontrolu disku přes CMD, může se to seknout a bude nutno použít CMD v opravě spuštění.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů