Notebook - problikávání na externím monitoru

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Lukees
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Notebook - problikávání na externím monitoru

Příspěvekod Lukees » 11 pro 2018 19:03

Zdravím,

Problém: připojený externí monitor sem tam během dne problikne (zčerná asi na vteřinu a hned se zase "nahodí"). Problém není v monitoru, kabelu ani např. síti. Problém bude někde v notebooku. laptop byl již 4x reklamován pro tuto závadu a z toho 2x reklamaci uznali výměnou základové desky. Nyní čtvrtou reklamaci z důvodu neprojevení závady neuznali (počítač testovali v továrním nastavení). Jde o to že závada se projevuje třeba 4-15x během dne a to dost nepravidelně (nezávislé na tom zda je pc více či méně zatížen) avšak při výpočtu modelu (pravděpodobně zatížení procesoru) se stává že se obraz na externím monitoru deformuje.

Řešení: Je možné se pokusit nějak zjistit příčinu problému? Ať už se jedná o závadu na hardwaru nebo třeba softwaru? Případně, má někdo nějakou radu jak postupovat? Ideální by bylo kdybych při třetí reklamaci mohl odstoupit od smlouvy. Pro práci druhý monitor potřebuji a problikávání je dost nepříjemné.

Záruka mi končí 30.12.2018 (+ nějaké dny kdy byl notebook na reklamaci) a rád bych to nějak vyřešil. Mě samotnému už došli nápady jak se z problémem vypořádat.

Notebook: https://www.czc.cz/asus-ux510uw-cn048t- ... 50/produkt

Pokusil jsem se co nejvíc stručně sepsat problamatiku. Za každý nápad, návrh či zkušenost s podobným problémem budu velmi vděčný.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů