Zamrzání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

vtal
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zamrzání PC

Příspěvekod vtal » 01 úno 2019 12:17

Dobrý den, potřeboval bych poradit s problémem, který mě trápí poslední asi měsíc. I když se v počítačích trošku orientuji, nevím si s tímto problémem rady. Před asi měsícem jsem zkoušel taktovat svůj starší FX-6300. Přetaktoval jsem jej na 4,0 GHz a pak vrátil do původních hodnot. Od té doby mi ale PC nefunguje jak má. Poslední dobou velmi často zamrzá. Například při prohlížení internetu v Chrome. Chci otevřít novou stránku, nabíhací kolečko na nové stránce se otáčí, ale stránka se nenačte. Nejde spustit ani správce úloh, nebo ani otevřít nový program. Stránkou jde ale normálně listovat i hýbat myší. Po asi 1-2 minutách se najednou stránka načte, a vše funguje normálně jak má. Poslední dobou už to ale přechází do fáze, kdy nejde s ničím ani hýbnout, jen myší. Nestává se to jen ve Chrome, ale i při normální práci na PC, nebo i při startu Windows.Když jsem zkoušel po "odseknutí" rychle otevřít správce úloh, je vidět 100% vytížení procesoru a někdy se také objeví služba Systémová přerušení, která má vytížení 100%. Zkoušel sem přeinstalaci Windows - nepomohlo. Pak jsem zkusil diagnostiku mého SSD a HDD, obojí je bez chyb. Teď jsem zkoušel test pamětí RAM, ale ty jsou také bez chyby. Vidím to tak, že se asi něco podělalo na desce, nebo procesoru. Máte s tím někdo zkušenost? Přijde mi, že se tento problém opakuje čím dál tím častěji. :evil: Děkuji za odpovědi.

Má sestava: MB: GIGABYTE 970A-DS3P
CPU: AMD FX-6300
RAM: Kingston DDR3 4x2GB
Zdroj: Corsair VS550
SSD: Crucial BX200
HDD: Seagate 1TB

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Náhodné zamrzání PC
    od Styxik » 20 kvě 2023 23:59 » v Problémy s hardwarem
    7
    1156
    od Styxik Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 08:31
  • zamrzání pc win11
    od gogo1963 » 15 říj 2023 09:34 » v Windows 11, 10, 8...
    12
    1984
    od gogo1963 Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 08:33

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů