GTX 960 - kod chyby 43

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Zgig
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

GTX 960 - kod chyby 43

Příspěvekod Zgig » 17 úno 2019 14:56

Zdravím,
potřeboval bych něčí radu, protože osobně jsem už v koncích. Pár dní zpět mi zničeho nic zamrzl počítač. Nijak nereagoval a tak jsem ho natvrdo restartoval. Po restartu najel počítač jenom do nízkého rozlišení 800x600 a ve správci zařízení jsem zjistil že grafická karta nepracuje správně (kod 43).
Vyzkoušel jsem snad všechny postupy co jsem našel na různých forech apod. Odinstaloval jsem ovladače grafické karty. Nejdříve klasicky, potom v nouzovém režimu přes program DDU. Zkoušel jsem vícero verzí ovladačů na mojí grafiku. Jak ty nejnovější tak i několik let staré ovladače. Potom jsem se rozhodl na tvrdo přeinstalovat Windows 10 a zformátovat systémový disk. Ani to nepomohlo. Poslední věc co mě napadla (co se týče softwaru), je že jsem updatoval bios. Problém pořád přetrvává.
V té chvíli mě napadlo že je to asi čistě hardwarový problém a tak jsem zkusil grafiku v jiném počítači. A normálně jela. A co mi přijde nejvíce bizarní, jiná grafika jede taky naprosto v pořádku v mém počítači.
Takže opravdu nevím kde je problém. Jestli je v grafice, základové desce a nebo jestli to je čistě nekompatibilita grafických ovladačů s danou verzí systému.

Kdyby někoho něco napadlo budu moc rád.

Díky moc.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Memtest-Chyby. Příloha(y)
    od Pajus » 01 říj 2023 11:08 » v Problémy s hardwarem
    6
    2135
    od Pajus Zobrazit poslední příspěvek
    01 říj 2023 19:27
  • Sem tam divné mapování a chyby v obrazu Příloha(y)
    od Edom » 20 lis 2023 18:43 » v Vše ostatní (sw)
    5
    1518
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    21 lis 2023 14:51

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 18 hostů