Teac Hp-10 nevibruje na SB Audigy

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

JohnnyM.
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Teac Hp-10 nevibruje na SB Audigy

Příspěvekod JohnnyM. » 18 srp 2005 07:50

Ahojky potrebuju radu: poridil jsem si sluchatka TEAC PowerMax HP-10 zvuk je v celku v pohode ale nemuzu rozbehnout vibrace mam SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS a proste mi na tom nechtej vibrovat pritom kdyz je pripojim na integrovanou zvukovku (5.1) tak vibrace funguji nevite nekdo kde se to ma nastavit?? :-(

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 18 srp 2005 09:00

Jediný co ti můžu pradit je ocitovat následující příspěvek z diskuze na Zive
Zive píše:Se spuštěním vibrací jsem měl taky problém,a ten asi spočívá v tom že musíš přinutit svojí zvukovku k tomu aby hrála v movie modu(???).Chci říct že klasické nastavení ve Windows na repro 5.1 nestačí.Prostě zaručenej recept pro všechny zvukovky neznam,ale já mám Creative SB Live! 5.1 a tam jsem to rozběhal tim,že jsem nainstaloval Creative Play Center 2.A v tom programu zapnul víše zmiňovaný "Movie mode".Pak to začlo teprve vibrovat.Je to divný a asi to musí jít i jednodušším způsobem,kterej bych taky rád znal.....snad to pomůže???

JohnnyM.
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod JohnnyM. » 18 srp 2005 14:47

Jestli se nepletu tak by to znamenalo poustet veskerou hudbu pres tento program... no tak asi sbohem winampe buh ti bud milostiv... :lol:

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 18 srp 2005 15:41

Jo, v tom už se budeš muset pohrabat sám :wink:. Už sem to tu někde říkal že ovladače od Creativu není zrovna jednoduchá záležitost, tam něco hledat to je tak vzít si na to dovolenou :lol:. Nebo mě sluchátka pošli, já na to přijdu a možná ti je pošlu zpátky :lol:


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů