Není signál

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

KarBenCZ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Není signál

Příspěvekod KarBenCZ » 29 led 2020 01:20

Dobrý den, prosím vás mám jeden problém... Když spustím PC tak mi na monitoru vyskočí načítací obrazovka a pak monitor najednou zhasne a zobrazí se mi nápis že není signál. Když ale vyskočí nápis no signal (počítač běží ale monitor ne) a zmáčknu restart tlačítko tak se vše spustí do 15 vteřin tak jak má ale vždy u prvního zapnutí je nutný restart. Zkoušel jsem i odpojit a vypojit všechny kabely a šlo vše jak má asi týden a pak zase tohle.
Mám ho připojený přes display port ale dělo se mi to i když jsem to propojil přes HDMI. Myslím že monitorem to není jelikož když sem ho měl zapojený do notebooku tak to běželo v pořádku. Nevíte co s tím? Děkuji za každou radu.

Reklama
Pedrossos
Level 3
Level 3
Příspěvky: 529
Registrován: červen 18
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Není signál

Příspěvekod Pedrossos » 29 led 2020 01:36

Zdravím,co máš zapojené v notebooku ? protože tohle dělávalo u mě na stolním PC, když jsem vypojil klávesnici, zapnul jsem PC a hned zapojil klávesnici - vše jelo v pořádku.Můžeš mít ten samý problém, nebo vyměnit baterku na základní desce, po výměně mi to přestalo dělat. Já věděl kde je příčina, proto jsem vyměnil i klávesnici
Základní deska: B450 PRO GAMING ,CPU Ryzen 7 2700,GPU Nvidia RTX 3060,Patriot Viper Steel 32GB KIT DDR4 3600Mhz CL18,Zdroj:VERO M2 600W / Case: SilentiumPC Signum SG1X TG RGB


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • No signal na monitoru po nastavení RAM
    od Shashekk » 29 říj 2023 08:22 » v Problémy s hardwarem
    5
    1073
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:20
  • Wifi přestala vysílat signal, ale Ethernet kabel jede
    od sicker » 17 srp 2023 14:46 » v Problémy s hardwarem
    2
    873
    od sicker Zobrazit poslední příspěvek
    17 srp 2023 15:43

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti