Synchronizace barviček MSI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

negror
Level 3
Level 3
Příspěvky: 556
Registrován: říjen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Synchronizace barviček MSI

Příspěvekod negror » 03 lis 2021 14:49

Zdravím,

trápí mě mé barvičky podsvícení. Mám MSI B550 Tomahawk desku, MSI GUNGNIR 110R (4x ARGB fan), HyperX Fury RGB a Feru 3 ARGB. Dragon center (MSI bloatware pro správu všeho možného, včetně RGB ptákovin Mystic Lightu) mi ale detekuje pouze RAMky a desku, na case fany i chladič cpu, zapojený do hubu case větráků kašle. Když ale podržíte tlačítko barviček na bedně asi 3 vteřiny, vynutíte si restart osvětlení bedny (a braviček CPU chladiče, protože jsou tam zapojené taky) a to už se nastavení synchronizuje s tím, co je v Dragon centru. Po chvíli (asi minutě cca) se ale opět samovolně vrátí k defaultním barvám (to je novinka, dřív to vydrželo do vypnutí pc nebo do změny RGB režimu, usnutí PC do režimu spánku a podobně). Má někdo páru, co s tím? Ještě jsem kvůli tomu měnil ASUS TUF desku za Tomahawk, aby to bylo všechno MSI a dalo mi to pokoj se synchronizacema... a ono houby. Někdo nějaké tipy, jak to synchronizovat?

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Synchronizace barviček MSI

Příspěvekod richchie » 03 lis 2021 17:36

Co takhle vyměnit dragon center za msi center co tam patří a vyzkoušet nastavit?
https://cz.msi.com/Motherboard/support/MAG-B550-TOMAHAWK#down-driver&Win10%2064

negror
Level 3
Level 3
Příspěvky: 556
Registrován: říjen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Synchronizace barviček MSI

Příspěvekod negror » 03 lis 2021 20:14

Ok, dřív MSI Center neexistovalo, vyměnil jsem ,ale je to úplně to samé, jen rozložené do více modulů. Situace je stále stejná. Celý hub je připojený do JRAINBOW1 (5V ARGB) slotu, který nevykazuje žádné obsazení. Na desce naopak jde vidět, že oba JARGB (12V ARGB) sloty ovládané jsou, ty jsou ale nekompatibilní s výstupem hubu, který má klasicky dvě dírky, zaslepený konektor a jednu další dírku (5V ARGB). I když vyberu právě tento slot, nic nastavit nejde.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů