Cerna obrazovka - No signal

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Alakhai77
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Cerna obrazovka - No signal

Příspěvekod Alakhai77 » 08 lis 2005 07:45

Ahoj muze mi nekdo poradit. Nechce mi nabehnout pocitac.NA monitoru porad sviti No signal.Pocitac se zapne,CD rom funguje,vetraky se vsechny toci ale to je vsechno. Stalo se mi to po vytahnuti a znovu zapojeni ramky ktera pred tim fungovala bez problemu. Zkousel jsem resetovat CMOS prehozenim jumperu ale porad se nedari.Deska je uplne nova MSI.Zkousel jsem vytahnout ramky i grafiku a znovu tam dat ale porad nic tak uz nevim.Prosim poradte

Reklama
Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 08 lis 2005 15:08

Za predpokladu ze mas monitor zapojenej v grafarne ;) hehe :)) me napada jen jedno:
Zkus prehazet ramku(y) ve slotech... jestli jich mas vic tak to zkus treba jenom s jednou... proste ruzny kombinace.
Obrázek

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 08 lis 2005 17:27

taky se podívej jestli není grafika vypadlá ze slotu
nic normálního mě nenapadlo

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 08 lis 2005 22:26

Charlie má pravdu. Vyskúšaj, či je grafika poriadne zapadnutá v slote, nie len vizuálne, ale skús ju trochu dotlačiť. To isté aj s RAMkami. Ale pozor, aby si nezlomil dosku. Ak to nepomôže, prekontroluj postupne napájanie, v najhoršom prípade bude treba premerať zdroj. Daj vedieť výsledok.

Alakhai77
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odpoved

Příspěvekod Alakhai77 » 09 lis 2005 07:30

Bohuzel stale se mi nic nedari. Samozrejme prvni co jsem zkousel je dotlacit vsechny komponenty,pak jsem je vsechny povytahoval a zasunul znovu a stale nic. Pak jsem resetoval jumpery a nic.Tak jsem vytahl baterku a nic.Vsechno krome procesoru jsem sundal z desky a znovu zapojil a nic. Zkousel jsem vsehno mozne ale bohuzel. Mam tam dve ramky tak jsem je zkousel jednotlive i spolecne a vysledek...bohuzel nic. Takze uz mi nezbyva nez jit na reklamaci.Pocitac je totiz koupeny v pondeli. Bohuzel ja blbec jsem si ho tam nenechal vyzkouset. Veril jsem jim :-( Jeste jsem zkousel ho pripojit na druhy monitor ale taky nepomohlo.

Alakhai77
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odpoved

Příspěvekod Alakhai77 » 09 lis 2005 07:32

Ted me jeste napadla jedna vec. Stava se mi toto (nikdy jsem nic podobneho nevidel ani o tom neslysel). Kdyz mam odpojenou bednu a pak tam zastrcim power kabel (proste pripojim do el. site) tak se pocitac sam od sebe zapne aniz bych zmacknul power tlacitko na bedne....
Mohlo by to byt pricinou problemu???

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 09 lis 2005 23:43

Příčinou problému to téměř určitě nebude, ale je to (kromě nechodícího monitoru) další důvod k reklamaci. K lokalizaci závady by ještě pomohlo vyzkoučet monitor s jiným počítačem.

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 10 lis 2005 18:44

Jednoznačne to daj reklamovať a ak môžem radiť, nekupuj hotové PC, hlavne nie lacné. Väčšinou Ťa nalákajú na výborný procesor, ktorý je ale aj tak v starom sockete a zvyšok PC nestojí za nič. Kúpili sme pred pár mesiacmi podobný tak narýchlo, lebo jeden PC nám odišiel a súrne sme potrebovali druhý.

Alakhai77
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odpoved

Příspěvekod Alakhai77 » 12 lis 2005 09:44

To PC jsem si nekupoval ja ale kamos.Taky jsem ho premlouval at si radsi koupi komponenty ze mu to seskladam zadarmo a ze usetri dost penez ale mel svou hlavu a ja ho nutit nebudu.
Ten problem uz je vyresen a bylo to tim co jsem si myslel hned od zacatku.Vadna grafika takze je to na reklamaci a oni to vymeni. Takove stesti mam vzdycky - koupim neco noveho a uz to nefunguje.V posledni dome PC,Mobil,rychlovarna konvice....proste na to mam stesti...

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 12 lis 2005 15:52

S tou reklamací nebudeš mít potíže? Píšeš, že to kupoval kámoš jako hotové PC (nejspíše i s plombami). Jestli jsi do toho vlezl a porušil plomby... :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 12 lis 2005 18:04

Hm, tak hlavně že ti už comp. jede....ikdyž si říkám, docela divný že to bylo zrovna grafikou, když jsi jen vytáhnul/dal zpět RAMku....inu co 8)
Rimms

Alakhai77
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odpoved

Příspěvekod Alakhai77 » 13 lis 2005 16:41

Reklamaci mi uznali i presto ze tam byla ta plomba porusena. Ale to byla takova z jemneho papirku a navic ten plech trosku trcel tak jsem se vymluvil ze se to asi stalo pri preprave ze jsme do tohe nelezli. :D
Navic to bylo na druhy den. Jeste ho nemam. To s tou ramkou se me stalo na druhem Pc. Ono je to komplikovanejsi. Zkousel jsem prehazovat komponenty na dvou Pc. Jedno neslo hned od zacatku a druhe slo. Po mych akcich neslo ani jedno a pak nakonec zase slo. Proste zamotany pribeh sam su z toho blby :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Černá obrazovka
    od dansons » 21 dub 2024 13:34 » v Problémy s hardwarem
    16
    1465
    od dansons Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2024 23:21
  • Při zapnutí hry černá obrazovka
    od Stancekk » 25 lis 2023 00:31 » v Problémy s hardwarem
    4
    894
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 08:50
  • No signal na monitoru po nastavení RAM
    od Shashekk » 29 říj 2023 08:22 » v Problémy s hardwarem
    5
    1076
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:20
  • Wifi přestala vysílat signal, ale Ethernet kabel jede
    od sicker » 17 srp 2023 14:46 » v Problémy s hardwarem
    2
    875
    od sicker Zobrazit poslední příspěvek
    17 srp 2023 15:43
  • Červená obrazovka od PC
    od AgentLost » 01 lis 2023 06:09 » v Problémy s hardwarem
    2
    1022
    od Pajoš Zobrazit poslední příspěvek
    01 lis 2023 10:24

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů