cdrom a dvdrw

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
vendous
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 06
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

cdrom a dvdrw

Příspěvekod vendous » 28 srp 2006 21:33

Ahoj lidi, mam takovej problem. Zničehož nic mi přestala ját cdrom i dvdrw mechanika, sou na jednom kabelu ale ten sem skontroloval a je dobrej. Cdromky dou obě, načítaj ale ve správci zařízení sou obě vyznačeny s vykřičníkem a když dám na vlastnosti tak to píše (Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39) ).
Díky všem za rady

Reklama
Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod 8ndra » 28 srp 2006 21:52

Tak se ti asi porouchali ovladace? zkuz stahnout novy a uvidis, ale proc se ti to takhle stalo, to nevim, ale neprekvapuje mne to.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 28 srp 2006 22:08

8ndra píše:Tak se ti asi porouchali ovladace? zkuz stahnout novy a uvidis, ale proc se ti to takhle stalo, to nevim, ale neprekvapuje mne to.


To je ale blábol...

2Vendous jak si můžeš být jistý že jsou dobré? Zkus je pro jistotu vyměnit tolik zase nestojí... Ve správci je odeber a restartuj počítač měli by se najít znovu též zkontroluj napájecí (molex) konektory občas se stane že ztratí kontakt.

PS: Hnusná ikonka... :evil:
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
vendous
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 06
Bydliště: Praha 8
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod vendous » 28 srp 2006 23:09

No CD to načte a když je odinstaluju tak mi je po restartu ukáže průvodce ale nejdou nainstalovat ovladače.
Už nevim co to tam píše, ale něco jako že nejsou naistalovaný ovladače a že nebude správně pracovat.
je pravda že dvd je staršího data ale když sem koukal na ovladače tak je nikde nemůžu najít.
Mam "ATAPI DVD DUAL 4x MAX"

PS: ikona se zdá bejt vpoho :wink:


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů