Problém s MB K7N2G-L od MSI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Miki Frosty
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: září 04
Bydliště: Chrast, okr. Chrudim
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Problém s MB K7N2G-L od MSI

Příspěvekod Miki Frosty » 25 zář 2004 17:29

Před týdnem (vlastně už dvěma týdny) jsem si po prostudování svých (velice malých) finančních možností objednal u nejmenované firmy (přes e-shop) komponenty na upgrade svého PC. Nemaje moc financí, rozhodl jsem se ke kompromisu: integrovaná grafika (moc hry nehraju - radši si hraju se svým synem) - z toho mi po nějakých škrtech vyšla, mimo jiné komponenty (nepodstatné), zmíněná deska od MSI K7N2G-L.
Celej natěšenej jsem druhej den od rána (vyhnaje manželku se synkem na procházku, a pak ke tchýni) ležel u bedny a opatrně jsem skládal "puzzle". Po hodině pečlivé a opatrné práce jsem vše ještě přešel a vydal jsem se učinit rozhodný krok! Zapnul jsem počítač do sítě stisknu tlačítko POWER a lačně jsem hltal co mi poví monitor. Ale jaké bylo moje zděšení: nic se neobjevilo...
Po dvou desetiminutových hovorech s mým (na HW o mnoho vzdělanějším) kolegou jsem vše překontroloval: napájecí kabely, IDE kabely, ... Po dalších dvou hodinách jsem to vzdal a jal se telefonovati s nejmenovanou firmou. Shodou jakýchsi náhod (asi nade mnou zrovna letělo hov.o) se mi na druhém konečku drátku ozval servisní technik (nejmenované firmy[NF]). Ten mne hned zchladil (nebo opařil), zkrátka mi sladce sdělil, že jsem si koupil pěknej SHIT (doslovně), že už dávno říkali (myšleno servisáci) obchodníkům, aby tenhle typ stáhli z prodeje. Nakonec mi přiznal, že těchhle desek se jim vrací cca 30% jako reklamace!!! To je docela síla!
Tady to zkrátím. Desku jsem vzal s procesorerm, chladičem, a pamětí, dovezl je do prodejny a toto bylo přijato do servisu NF. Po třech pracovních dnech mi bylo sděleno, že je deska skutečně K.O., zatímco CPU i DDR jsou O.K.
Nakonec mi desku vydobropisovali (po neskutečných výmluvách), vzal jsem si pro jistotu desku bez grafiky(tady mě zase vošulili, protože mi nafakturovali cenu běžnou a ne E-Shop - prý oni se v obchodě nemůžou zalogovat do E-Shopu), grafiku si přikoupil, takže jsem utratil o pouhých 800 Kč více!

P.S. NF - OkComputers Pardubice
(pozn. jsou sice nejlevnější v kraji, ale už mě tam neuvidí - Howkh!)
AMD Sempron 2200+(1500@1980MHz=9x220), ASUS A7V600-X, 2x256MB DDR 400 CL3 Kingstone, GeForce FX 5500 128MB, Samsung 80GB/2MB/UltraATA100, 19¨ ADI MicroScan 6P

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    2063
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1146
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1583
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problém BIOS asi Příloha(y)
    od Styxik » 21 říj 2023 15:25 » v Problémy s hardwarem
    1
    832
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 15:36
  • Problem s připojením Příloha(y)
    od Fantousek » 04 zář 2023 11:10 » v Internet a internetové prohlížeče
    8
    1785
    od Fantousek Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 16:23

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti