windows Me

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

windows Me

Příspěvekod Baca » 20 úno 2006 11:43

Mám problém s programem Internet explorer, protože když na něj kliknu, že chci na internet, automaticky se mi zobrazí CHYBA ve Windowsu s názvem Kernel32.DLL a já se jí nemůžu žádným způsobem zbavit, ať už počítač restartuju nebo reinstaluju, tak je tam pořád. Viry tam žádný nemám, ale pořád to nejde ( dokud na ten program Internet Explorer nekliknu, tak je vše O.K. a počítač funguje normálně ). Můžete mi poradit co s tím?Díky moc.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 20 úno 2006 12:12

Prostuduj si tenhle odkaz s výpisem programů, které zapříčiňují chyby ve WinME. Jestli máš nainstalovaný některý z nich, může to způsobovat on. Pokud tam nic nenajdeš, zkopíruj sem log z HijackThisu - odkaz a návod mám v linku Důležité .....

Napiš přesně výpis té chyby - mohl bys to najít ve Správě počítače - Prohlížeč událostí - Aplikace, popřípadě v Systémových informacích - Programové prostředí - Hlášení o chybách systému (nejsou to totožné věci!)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 20 úno 2006 23:53

Napadá mě ještě jedna věc, která by se dala "naslepo" vyzkoušet. Co takhle nainstalovat poslední aktualizace MSIE?? Jestli ti inet padá, tak by to šlo z nějakého CD k IT časopisu - většinou tam aktualizace bývají.Jakou verzi ve WinME používáš?

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Co použíám

Příspěvekod Baca » 21 úno 2006 10:16

Používám verzi Internet Explorer 6 SPI ( teda tu jsem nainstalovala hned po tom co se mi začala "konit" 5.5 )

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 21 úno 2006 12:48

Z mého odkazu Důležité... si otevři stránku Aktualizací pro IE a updatuj si Internet Explorer.

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 25 úno 2006 14:40

teda zkusila jsem snad uplně vsechno a nic. Je to hrozny. A není možny že je tam nějaký ten vir? Ale antivir mi nic neukazuje.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 25 úno 2006 14:53

Jestli tam něco máš, zkusme to odhalit. Dej sem log z HijackThisu. Návod i stažení mám v Důležitých programech.....

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 25 úno 2006 15:00

promiň asi si budeš myslet, že jsem nemožná, ale vážně nevím, co to je ten Log... vidíš, ani to neumím napsat. Mohl by sji mi to prosím osvětlit, díky moc.

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 25 úno 2006 15:03

Aha, tak on je to program viď? Ale co mi vyřeší prosím tě? Já ho klidně stáhnu,jen abych věděla, k čemu a co to je. Díky moc.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 25 úno 2006 15:07

HijackThis je prográmek, který umí ukázat a zastavit (fixovat) procesy, které v daný okamžik probíhají kompem. Díky tomu se odhalí činnost virů a jejich umístění a pro nás je to nástroj na jejich odstranění, pokud si s nimi neporadí, nebo je nevidí antivir. Tenhle tvůj problém nutně může a nemusí souviset s nějakým virem a takhle můžeme aspoň jednu možnost vyloučit.

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 25 úno 2006 15:10

Tak jo, tak už ho mám, napsal mi toho, ale hafo. Ale nakonec mi do poznámkového bloku něco napsal. To je to, co potřebujeme?

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 25 úno 2006 15:39

To co je v tom poznámkovém bloku potřebujeme celé. Takže zmáčkni CTRL+A - všechno zmodrá, potom CTRL+C (kopírovat) , otevřeš okno příspěvku klikneš do něj a dáš CTRL+V.


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů