Špatný Skype a ostaní progarmy OK.

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Špatný Skype a ostaní progarmy OK.

Příspěvekod liborek » 19 pro 2006 23:56

Delší dobu používám Skype i na volání na pevné linky.Bral jsem to takové jaké to bylo,než jsem si k volání na pevné nainstaloval jiné programy/VoiPDiscount,FreeCall /.Je to nebe a dudy.Skype je velice špatný oproti těmto programům.Můžu srovnávat jen při volání na pevné linky.jelikož mě ale Skype někdy jde i dost divně při volání na netu ,možná to bude i tam takové.Nejjeddnodušší by bylo Skype vyhodit a volat těmi druhými,ale už mám dost adres a zase to měnit,ale hlavně je na Skype způsob placení který mi vyhovuje/ikdyž je o dost dražší než zmíněné programy/tak bych si ho chtěl nechat.píšu jestli má někdo podobné zkušenosti.Znovu říkám pokud volám z těch druhých programů,je to prakticky normální hovor.Přes Skype se na některých číslech někdy ani nedomluvím.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 20 pro 2006 00:43

Poslední aktualizace Skype verze 3 a nějaké drobné, by měla zlepšit volání na pevné linky a to i na pomalých linkách, jak to alespoň tvrdí. Nemám ověřeno, protože toto nepoužívám.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 20 pro 2006 08:29

Verze 3.0.0.190 by měla vyřešit tyto problémy, ale je to třeba vyzkoušet.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PDF spatny text Příloha(y)
    od eipa » 18 pro 2023 15:14 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1087
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    19 pro 2023 11:00

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti