Skype – slyším jen „bzum… bzum… bzum…“

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Skype – slyším jen „bzum… bzum… bzum…“

Příspěvekod Myloš » 30 led 2007 20:54

Stává se mi, že při skype hovorech (PC ↔ PC) slyším jen začátek slova (zní to plechově, jako bzum), pak chvilka ticho, pak další bzum… Já jsem přitom na druhé straně drátu slyšet dobře.
Choval se tak Skype dvojkové řady, teď mám trojku (3.0.0.190) a problém je stejný.

Pokusil jsem se u dvou hovorů odstranit problém restartem svého počítače; byl úspěšný jen ten první (tedy 50% úspěšnost, nic moc).
Chyba může být sice i na druhé straně (problém se vyskytuje jen při hovorech s jedním konkrétním člověkem), ale je zvláštní, že tento problém nastává pouze při hovorech se mnou.

Pro úplnost – konfigurace:
Athlon XP1700+, 512MB RAM, WinXP-prof., SoundBlaster Live, na IDE oba kanály DMA2 (DVD, harddisk je S-ATA), ADSL 2048/256 s nepřekročeným limitem pro uplatnění FUP, sedím za routerem.

Setkali jste se někdo s podobným problémem? Víte někdo, co s tím?

Reklama
Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 31 led 2007 07:00

Tak něco podobného se ozvalo na druhé straně ,když jsem s někým kecal a spustil jsem ještě např stahování z P2P.Řekl bych stejný zvuk ,když nestíhalo připojení.A to mám 3,5Mb .Ono chyba může být také u něho.Jestli odesílá a zároveň s tebou mluví tak třeba nemusí stíhat jeho připojení.

Jo a potom ještě když jsem koukal Čmeláčky :wink: .
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 31 led 2007 08:23

Dochází k tomu, když hrajeme scrable na herna.net/, ale to snad takový velký datový tok není.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 31 led 2007 08:39

no nevím nevím.stahování když to jde špatně tak jede 1.2kb/s a to nula nula prd.když to začne tak tu hru vypněte a uvidíte.u toho skype je tohle opravdu hrozný.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 31 led 2007 12:25

Na skype potřebuješ tak 512Kb/s u ICQ je ten tok menší.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti